بازی رایانه ای

بازی‌های رایانه ای به نوعی فعالیت و تعامل گفته می‌شود که فرد با یک دستگاه انجام می‌دهد. این دستگاه بازی به یک پخش کننده (عمدتاً تلویزیون و نمایشگر رایانه) متصل می شود. دسته‌های بازی نیز انواع مختلفی دارند مانند کیبورد رایانه، جوی استیک، هدست گیم، موس، تاچ اسکرین، بازی‌های گوشی و ...1

 

قبل از شروع بازی و انتخاب کلمات، سن و توانایی شرکت‌کنندگان رو در نظر بگیرین و حرف نزنین؛ البته می‌تونین تا دلتون می‌خواد با صدای بلند بخندین و از بازی لذت ببرین.

دو گروه باشه که اگه تعدادتون بیش از دو نفر هست هر گروه تعدادشون مساوی باشه.

لوازم بازی پانتومیم

کرنومتر یا هر وسیله دیگری برای اندازه‌گیری زمان؛

قلم و کاغذ برای یادداشت‌کردن امتیازات؛

تکه‌‌های کاغذ سفید برای نوشتن عبارت‌های پانتومیم؛

دو سبد برای ریختن کاغذهای حاوی عبارات.‌

تیم شروع‌کنندۀ بازی رو مشخص کنین یک نفر از اعضای تیم اول...

(مشاهده کامل پاسخ)

اول به نظرم بشینین بازی افراد حرفه ایی رو ببینین

بعد وقتی بازی کردین  نباید بذارین بقیه متوجه بشن که شیوه‌ی بازی شما چطوری یه. مثلا اگه همیشه موقع‌هایی که مافیا هستین زیادی آروم و مظلوم باشین خب همه میفهمن که شما طبق رفتارتون الان مافیا هستین. باید شیوه‌ی بازی متفاوتی داشت باشین که دستتون رو نشه و نتونن از رفتار و لحن صحبت شما متوجه بشن.

دومیش اینه که به کسی در این بازی اعتماد نکنین، حتی همسرتون و صمیمی‌ترین دوستتون، چون هر کسی میتونه مافیا باشه و همه سعی میکنن که پنهانش کنن.

سوم اینکه...

(مشاهده کامل پاسخ)

ضلع این مکعب، در هر شش طرف تقریبا ۵٫۷ سانتیمتره . برای آن که بتوانید آن را حل کنید، باید بتوانید رازهایی که در حرکات پنهان شده را کشف کنید:


حرف R: سمت راست مکعب


حرف L: سمت چپ مکعب


حرف B: پشت مکعب


حرف F: جلوی مکعب


حرف U: بخش بالای مکعب


حرف D: بخش پایین مکعب


هر کجا حرف کوچک «i» دیدید، به معنای آن است که باید مکعب را خلاف عقربه های ساعت بچرخانید. هر جایی که بعد از حروف، عدد «۲» را مشاهده کردید، باید چرخش ۱۸۰ درجه ای انجام گیرد.

بعد از آن که ردیف ها را به صورت تصادفی چرخاندید، مربع دوباره به حالت اولیه...

(مشاهده کامل پاسخ)


بازی Jenga

یکی از مواردی که بازی جنگا را محبوب و پرطرفدار کرده است، سهولت و آسان بودن قواعد آن است که باعث می‌شود مخاطبان بیشتری از تمام رده‌های سنی جذب آن شوند. جنگا را چه تنهایی بازی کنید و چه با دوستان خود، همواره تجربه لذت‌بخشی خواهید داشت. سرهم آوردن قطعات نیز به آسانی انجام می‌شود. روند بازی به گونه‌ای است که باید ابتدا با 54 عدد قطعه چوبی کوچک یک برج درست کنید. پس از ساختن برج مورد نظر نیز باید به ترتیب با حذف یک قطعه از لابه‌لای قطعات و گذاشتن آن در بالای برج بازی را ادامه دهید. تعلیق...

(مشاهده کامل پاسخ)

چنانچه قراره کودکان از بازی های رایانه ای استفاده کنن، بهتره بازی های تصویری خلاق که کودکان، به وسیله ی اونا، باید معماهایی رو حل کنن، بیش از بازی های دیگه مورد توجه قرار بگیره. 

بازی دسته جمعی کودکان با این ابزارهای تصویری کم تر مسئله سازه، این بازی ها، زمانی مخرب خواهد بود که کودک به تنهایی برای ساعات طولانی، غرق بازی بشه. 

پدران و مادران وقت بیشتری را به کودک و نوجوان خویش اختصاص بدن. وقت گذاری و ارتباط درست میان پدر و مادر و فرزندان هر اندازه بیشتر باشه، زمینه ی چنین بازی هایی کمتر...

(مشاهده کامل پاسخ)

1- حالت هواپیما رو روشن کنین

از آنجا که تقریباً تمام تبلیغات گوشی موبایل از اینترنت بارگیری میشن، بنابراین برای نمایش تبلیغات گوشی شما باید آنلاین باشه. در نتیجه می‌تونین گوشی خودتونو به سادگی در حالت هواپیما قرار بدین تا تبلیغات در بازی‌های موبایل حذف بشه.

2-  نسخه پریمیوم بازی رو خریداری کنین

 بسیاری از بازی‌ها به شما این امکان رو میدن  که با پرداخت هزینه‌ای تبلیغات رو برای همیشه حذف کنن. 


3-  از DNS استفاده کنین

می‌تونین AdGuard DNS رو در دستگاه اندرویدی خود تنظیم کنین تا تبلیغات اینترنتی...

(مشاهده کامل پاسخ)

سلام. به پرسان خوش اومدین. :)


به نظرم این سوال، دو جور پاسخ میتونه داشته باشه. یکی بازی های در فضای حقیقی و یکی هم بازی های در فضای مجازی. در کل فکر میکنم افراد نوجوان به انواع مختلف بازی نیاز دارن، هم بازی های هیجانی، جنبشی و حرکتی و هم بازی های فکری و دیجیتالی.

شخصا فکر میکنم برای نوجوان، در فضای حقیقی بازی های ورزشی مثل فوتبال و شنا و والیبال و بستکبال و مثل اینها خوبه (البته در هر دو جنسیت باید نظر و سلیقه خود افراد رو هم در نظر گرفت) و در فضای مجازی هم بازی های به دور از خشونت رو پیشنهاد...

(مشاهده کامل پاسخ)

یک بازی گروهی و استدلالی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند.به طور کلی در این بازی قدرت تکلم،حفظ خونسردی و آوردن استدلال های منطقی نقش بسزایی در پیروزی دارد. بازیکنان به‌طور مخفیانه تعیین نقش می‌شوند: مافیا که همدیگر را می‌شناسند یا شهروند که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند و عده معدودی از آن‌ها از برخی نقش‌ها اطلاع دارند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را به قتل می‌رسانند. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های...

(مشاهده کامل پاسخ)