پول رمزی

پول رمزی یک نوع پول مجازی است که به صورت سکه (coins) یا نشانه ( tokens ) در دنیا و همینطور اینترنت نشان داده می شود. بعضی از رمزنگاری های پول رمزی Cryptocurrency در کارت های اعتباری آن هم با اعتبار اینترنتی در جهان وجود دارند و استفاده می شوند، و کاملا رمزنگاری در آن ها غیر قابل دسترس و نامرئی است.1


برای انجام معاملات ارزی و خرید و فروش ارز دیجیتال سایت‌های داخلی و خارجی متنوعی وجود داره که از خارجی‌هاش آلپاری و بایننس و پایر هستن. اخیرا هم سایت‌های داخلی زیادی بوجود اومده  از جمله اکسیر و نوبیتکس  و ارزخانه.

 حالا سایت‌های خارجی خوبیشون اینه که تعداد ارزهایی که قابل معامله هستن بیشتره و خصوصا کارمزد معاملاتشون خیلی کمه ولی بسترهای معاملاتی ایرانی امنیتش بیشتره که پول تو حسابت بلاک نشه ولی امان از کارمزد معاملاتیشون که واقعا زیاده. 


پایر یه نمونه روسی هست و خیلی ها ازش رضایت... (مشاهده کامل پاسخ)

دو عامل بر روی قیمت گذاری تاثیر دارند :

۱_ صرافی ها

۲_ عرضه و تقاضا البته قیمت بیت کوین به طور خاص توسط هیچ‌کس یا نهادی تعیین نمی‌شود. این بازار و شرایط آن است که ارزش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را مشخص می‌کند. همین موضوع سبب ایجاد پیچیدگی و چالش در بازار ارزهای دیجیتالی شده است. زیرا قیمت ارزهای رمز پایه با هیچ پول دیگری قابل قیاس نیست. یعنی نمی‌توان گفت که رشد ارزش دلار آمریکا در جهان سبب می‌شود که بیت کوین نیز گران شود یا برعکس.

این موضوع حتی آن‌قدر پیچیده است که اگر شما در اینترنت به...

(مشاهده کامل پاسخ)

 ماینر دستگاهی برای استخراج ارزهای دیجیتاله که دارای انواع گوناگونیه.به افرادی که به دنبال استخراج ارزهای دیجیتال هستن، هم ماینر گفته میشه و در واقع استخراج ارزهای دیجیتال را ماینینگ... (مشاهده کامل پاسخ)


بیت کوین یک ارز رمز پایه است که در اوایل سال ۲۰۱۸ و با افزایش قیمت به بیش از ۱۳۰۰۰ دلار توجه همه را به خود جلب کرد. ارز دیجیتال باعث ایجاد تغییرات بزرگی در موضوع حریم خصوصی، قوانین بانکی و نوآوری در عرصه‌ی فناوری شده است.بیت کوین‌ها برای مالک خود مثل طلای فیزیکی عمل می‌کنند. شما می‌توانید از بیت کوین‌ برای خرید آنلاین کالا و خدمات استفاده کنید یا می‌توانید آن را پیش خود نگه دارید تا ارزشش افزایش پیدا... (مشاهده کامل پاسخ)

به دلیل رابطه بیت‌کوین با بازار سهام آمریکا احتمال ریزش آن بسیار زیاد با توجه به اوضاع آمریکا پس رای نیاوردن... (مشاهده کامل پاسخ)


بلاک چین با روش های باور نکردنی و هیجان انگیزی می تواند عملیات مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشد.

بلاک چین ها از طریق اشتراک اطلاعات پزشکی، توسعه داروهای جدید را تسهیل می نمایند، بلکه اگر بیماران اجازه دهند پرونده های پزشکی آن ها در دسترس باشند، به مبارزه با داروهای قلابی که درحال حاضر برای شرکت های دارویی به طور متوسط 200 میلیون دلار سالانه هزینه بر است کمک بسزایی می... (مشاهده کامل پاسخ)


ارز دیجیتال (Digital currency) ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آنها صفر و یک... (مشاهده کامل پاسخ)

ارزهای اقتصاد فعلی جهان هیچکدام پشتوانه طلا ندارن البته پشتوانه اصلی آنها همان تولید ناخالص ملی و قدرت تولید و اقتصاد اون کشوره. چنانچه ارزهای دیجتال فعلی توسط مردم استفاده بشن به لحاظ کارکرد تفاوتی با ارزهای عادی ندارن. اما حذف مدیریت نظام جهانی و بسته شدن دست دولت‌ها باعث مشکلات متنوعی میشه مثل مشکل در سیستم مالیاتی، فعالیت‌های تبهکارانه و... ضمنا ابتدا باید دید اصلا هدف اصلی از بکاربردن ارز دیجیتال و مزیتی که از اون انتظار داریم چیه.

به لحاظ نقل و انتقال مالی ارزهای فیات بخوبی پاسخگو هستن...

(مشاهده کامل پاسخ)

بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است  و تفاوت مهم آن با سایر ارزهای دیجیتال این است که هیچ شخص خاصی بیت کوین را کنترل نمی کند و مانند اسکناس قابل پرینت شدن نیست. بیت کوین در سرتاسر دنیا توسط افرادی استخراج می شود که استفاده از نرم افزارهایی و از طریق سرورهای قدرتمند، عملیات ریاضی را حل می... (مشاهده کامل پاسخ)