غذا

تغذیه صحیح رشد را میسر می‌سازد، به تندرستی و طول عمر می‌انجامد و با تأثیر بر روی مغز و روان سبب رشد فکری می‌گردد. غذای انسان باید شامل پروتئین‌ها، چربی‌ها، کربوهیدرات‌ها، مواد معدنی، ویتامین و آب باشد تا رشد و سلامت سلول های بدن تأمین شود.1

1-کاهش وزن

2-مناسب برای دستگاه گوارشی

3-درمان هپاتیت

4-جلوگیری از پوکی استخوان

5-برای سلامت قلب

6-از پیری پوست جلوگیری می کنه.

7-ملین است.

8- سرشار از انرژیه. 

9-به هضم غذا کمک می... (مشاهده کامل پاسخ)


آش اوماچ به علت وجود پروتئین و منگنز انرژی بدن رو افزایش میده. این آش درد‌های ناشی از روماتیسم مفصلی رو تسکین میده و به بهبود حالت انعطاف‌پذیری رباط‌ها، مفاصل و رگ‌های خونی کمک شایانی میکنه و هچنین آش اوماج به علت داشتن ویتامین بروز پوکی‌استخوان در افراد جلوگیری... (مشاهده کامل پاسخ)

بهترین روغن برای تمام افراد اعم از مبتلایان به بیماری‌های قلبی و عروقی و زنان باردار روغن زیتون بودار هست که در همه وعده‌های غذایی توصیه به مصرف... (مشاهده کامل پاسخ)


 سلف سرویس نوعی از خدماته که در فرآیند آن خود مشتری مستقیما درگیر می شه.اهمیت سلف سرویس با رشد صنعت فن آوری اطلاعات یا IT که درب های جدیدی را توسط تکنولوژی برای پر بازده کردن و راحت تر کردن خدمات در ابعاد بزرگ باز کرد مشخص... (مشاهده کامل پاسخ)


رنگ تخم مرغ به نژاد مرغ بستگی دارد. به عنوان مثال، مرغ های لگ هورن سفید تخم هایی با پوسته سفید می گذارند، در شرایطی که مرغ های پلیموث راکس و رود آیلند ردز تخم مرغ هایی قهوه ای می گذارند. برخی نژادهای مرغ مانند آراکانا، آمراکانا، دونگسیانگ و لوشی حتی تخم هایی آبی یا سبز آبی نیز می گذارند.

رنگ متفاوت پوسته تخم مرغ از رنگدانه های تولیدی مرغ ناشی می شود. رنگدانه اصلی در تخم های قهوه ای به نام پروتوپرفیت IX شناخته می شود که از هِم، ترکیبی که رنگ قرمز را به خون می بخشد، شکل گرفته است.

رنگدانه...

(مشاهده کامل پاسخ)

به منظور تشخیص میزان پالم در بعضی از روغن های خوراکی می توان کمی از آن روغن را به داخل یک لیوان شیشه ای می ریزیم و آن را به مدت چند ساعت داخل یخچال با دمای کمتر از ده درجه سانتی گراد می گذاریم بخش جامد ته نشین شده در کف بطری یا کدورت ایجاد شده در روغن می تواند بیانگر وجود روغن هیدروژنه یا روغن پالم در روغن سرخ کردنی... (مشاهده کامل پاسخ)