اینترنت اشیاء

اینترنت اشیاء یا IOT به‌طور کلی اشاره دارد به اشیا و تجهیزات محیط پیرامون‌مان که به شبکه اینترنت متصل شده و توسط اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت قابل کنترل و مدیریت هستند. به کمک اینترنت اشیا برنامه ها و دستگاه های مختلف می توانند از طریق اتصال اینترنت با یکدیگر و حتی انسان تعامل و صحبت کنند.1


 تاریخ اینترنت به اوایل قرن بیستم برمی‌گرده، زمانیکه نیکولا تسلا تئوری یک سیستم بی‌سیم جهانی رو بیان کرد؛ او باور داشت اگه برق کافی در اختیار داشته باشه، میتونه به انگلیس در اون سوی اقیانوس پیغام ارسال کنه.

سپس پای مارشال مکلوهان به میان اومد و یک دهکده جهانی اطلاعات رو که از طریق تکنولوژی قابل دسترسی است، پیش‌بینی کرد. در نهایت، ونوار بوش فرضیه مکانیک اینترنت رو بیان کرد؛ ماشینی که اونو «میمکس» نامید و به کاربران اجازه میداد در بین مجموعهٔ عظیمی از اطلاعات که از طریق شبکه‌ای از لینک‌ها به...

(مشاهده کامل پاسخ)

طراحی خانه هوشمند، ساخت بیمارستان های هوشمند، طراحی پارکینگ هوشمند و هوشمند سازی دیتاسنترها و... (مشاهده کامل پاسخ)


«گیت‌هاب» (GitHub) یک سرویس میزبانی وب برای پروژه‌هایی است که از «سیستم سورس کنترل» (Source Code Management که در اصطلاح به آن SCM هم گفته می‌شود) گیت استفاده می‌کنند. می‌توان به شکل آنلاین از این نرم‌افزار استفاده کرد و پروژه‌ها را به‌ صورت گروهی گسترش داد. این سرویس هم دارای گزینه رایگان برای پروژه‌های متن‌باز و هم پولی برای پروژه‌های تجاری است. 


نحوه ثبت‌نام کردن در گیت‌هاب بسیار ساده است و با وارد کردن ایمیل و رمز عبور به سادگی می‌تونید تو اون عضو بشید.

نحوه مشارکت در پروژه‌هایی که در...

(مشاهده کامل پاسخ)

ایران با رسیدن به متوسط سرعت اینترنت ۵.۱۳ مگابایت بر ثانیه در جایگاه هفتاد و سوم قرار... (مشاهده کامل پاسخ)


 1. وارد لینک https://edit.yahoo.com/config/delete_user شوید. 

2. نام کاربری اکانت مورد نظر را وارد نمایید.

3. رمز عبور اکانت مورد نظر را وارد نمایید.

4. بر روی Sign In کلیک نمایید.
5. رمز عبور اکانت مورد نظر را مجددا وارد نمایید.

6. کاراکترهای موجود در تصویر امنیتی ( captcha ) را در کادر مربوطه وارد نمایید.

7. دکمه Terminate this Account را انتخاب نمایید.


آدرس ایمیل شما در یاهو میل یا Yahoo حدف شد... (مشاهده کامل پاسخ)

Percona سازمانی است که با محصول اصلی سرور Percona ، مقدار قابل توجهی نرم افزار رایگان ، خدمات مشاوره ای و خدمات فنی را ارائه می... (مشاهده کامل پاسخ)


TCP و UDP هر دو در لایه Transport کار می کنند. کار هر دوی این پروتکل ها این است که از رسیدن بدون خطای پیغام ها به مقصد ، با ترتیب درست و بدون از دست رفتن یا دو بار فرستاده شدن اطمینان حاصل شود. تفاوت کلیدی TCP با UDP در این موضوع است که علاوه بر کابردی که گفته شد ، در پروتکل TCP سرویس های بسیار مختلفی برای استفاده نرم افزار ها گنجانده شده است که در UDP وجود ندارد. به همین دلیل ساختار پروتکل TCP بسیار پیچیده تر از UDP است.


 TCP کند تر اما قابل اعتماد تر است. در حالی که UDP سریع تر ولی غیر قابل...

(مشاهده کامل پاسخ)

در معماری CSR پردازش‌ها و دریافت اطلاعات در سمت کلاینت و به کمک مرورگر کاربر انجام ‌می‌شود. ابزار Create-React-App مشهورترین ابزار تولید وب اپلیکیشن‌های CSR ری‌اکت است.

در معماری SSR بخشی اصلی از پردازش‌ها در سمت سرور و با هدف رفع نقص‌های معماری CSR انجام می‌شود.

برای یک وب سایت که سئو بخش مهمی از آن است باید از معماری SSR استفاده کرد و در مقابل برای ساخت یک وب اپلیکیشن خدماتی عادی بهترین گزینه CSR خواهد... (مشاهده کامل پاسخ)


برای پیگیری خرابی خط ایرانسل، با شماره 700 از طریق خطوط ایرانسل و با شماره 09377000000 از سایر خطوط برای خدمات تلفن و اینترنت همراه تماس ... (مشاهده کامل پاسخ)