شغل و کار

به زبان ساده کسب و کار عبارت است از حالتی از مشغولیت و به طور عام، شامل فعالیت‌هایی است که تولید و خرید کالاها و خدمات با هدف فروش آنها را به منظور کسب سود، در بر می‌گیرد.1

برای ورود به این حرفه ابتدا باید دانش‌آموزان در شاخه‌ی علوم انسانی تحصیل کنن  و در آزمون کنکور انسانی شرکت کنن و در انتخاب رشته‌ی خود، رشته‌ی ارتباطات و علوم اجتماعی را انتخاب کنن . این رشته در مقطع کارشناسی دارای سه گرایش پژوهش در رسانه، روابط عمومی و روزنامه‌نگاریه.
افرادی که می‌خوان وارد شغل خبرنگاری بشن باید گرایش سوم را انتخاب کنن . علاوه بر تحصیلات دانشگاهی افراد می‌تونن با گذراندن دوره‌های خبرنگاری در مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های خصوصی و یا تحصیل در دانشکده‌های خبر، وارد شغل خبرنگاری...

(مشاهده کامل پاسخ)

به نظرم الزامی نیست که حتما عکس رو به رزومه کاری اضافه کنین اما افزودن عکس به رزومه کمک میکنه که در روند بررسی صلاحیت فرد برای تصدی یک کار، امتیاز بیشتری کسب کنین و تاثیر بهتری در ناخودآگاه ذهن کارفرما... (مشاهده کامل پاسخ)


مرگ مدیریت مدرن بحث از این موضوع هست که سرعت تغییرات به حدی زیاد هست که حتی علوم مدیریت مدرن مانند رهبری تحول‌آفرین، چابکی سازمانی، انعطاف‌پذیری سازمانی، مدریت تحول، مدیریت استراتژیک و مانند اون ممکنه دیگه به صورت گذشته در برابر تغییرات کارساز نباشن یا اثر کمرنگی داشته باشن. البته این تئوری به معنای نادیده گرفتن یا کنار گذاشتن این علوم نیست بلکه نشان‌دهنده عدم اطمینان و تکیه کامل به روش‌های موجود... (مشاهده کامل پاسخ)


نقل شده که شرکت کامپیوتری آزبورن یک شرکت آمریکایی بوده که در زمینه کامپیوترهای قابل حمل در اوایل دهه 80 میلادی فعالیت می‌کرده و جزو پیشروهای بازار در این زمینه بوده.

این شرکت، کامپیوترهای قابل حمل را طراحی و به بازار ارائه میکرده، اما اشتباه بزرگی که آدام آزبورن – مالک شرکت - مرتکب شد، این بود که در اوایل سال 1983، در مقابل خبرنگاران از عرضه محصول جدید شرکتش در آینده پرده برداشته. او نوید ارائه محصولی را ‌داده که نسبت به محصول فعلی از همه نظر پیش رفته تر بوده.

این عمل باعث شده که بسیاری...

(مشاهده کامل پاسخ)

سرامیک دیوار که به آن  کاشی گفته می شود  برای کار بر روی دیوار است و نمیتوان به هیچ وجه از آن برای کف استفاده کرد زیرا استحکام لازم برای کف را دارا نیست.


مقاومت کاشی در برابر فشار و سرما و گرما بسیار کم بوده و لذا فقط باید از آن ها برای محیط های بسته و دیوار هایی که از پشت رطوبت ندارند (اصطلاحا نمکش ندارند) استفاده نمود. 

مقاومت سرامیک در برابر فشار و سرما و گرمای شدید و رطوبت نسبت به کاشی بیشتر... (مشاهده کامل پاسخ)

به نظرم موسساتی که زیرمجموعه سازمان فنی و حرفه ای فعالیت دارن، مدارک معتبرتری رو ارائه... (مشاهده کامل پاسخ)

من کار مورد علاقه رو ترجیح میدم چون بعد از گذشت مدتی فعالیت و با مشاهده مشکلات هر کاری، اگر به اون کار علاقه مند نباشیم، از انجامش خسته میشیم و بهره وری کار کم... (مشاهده کامل پاسخ)


برندسازی شخصی فرایندی است که توسط آن، افراد و تخصص‌شان مثل برندهای تجاری علامت‌گذاری می‌شوند.

برند شخصی چگونگی ظاهر شدن در دنیای بیرونی است. به همین دلیل است که برندهای قوی ترجیح می دهند با افرادی با متانت و جالب شناخته شوند.

وقتی مردم بدانند شما که هستید، کم کم شما را از طریق یک سری از صفات مشخص یا تخصصی خاص تشخیص دهند، شما در حال تبدیل شدن به یک شخص در صنعت خود هستید. در واقع برند شما وجه ی انسانی به خود می گیرد.

پروفسور علی اکبر فرهنگی، پدر علم ارتباطات ایران و چهره ماندگار... (مشاهده کامل پاسخ)