زنان

مشکلات زنان، انتخاب همسر، ازدواج، دوران بارداری، زایمان، تربیت کودک و ...1

سلام علیکم

اگر درد شدید است و یا بصورت انقباض است یا خونریزی دارید حتما مراجعه کنید جهت معاینه.. به طور کلی دردها طبیعی است و نگرانی زیادی ندارد.

روغن مالی با روغن گلسرخ کمکتان می کند.... (مشاهده کامل پاسخ)


با توجه به اینکه در بیشتر موارد در افراد ناقل ویروس HPV، تا مدت‌ها نشانه‌های خارجی مثل زگیل دیده نمی‌شود و ممکن است ویروس تا چندین سال در خون باقی مانده و از بین نرود. بنابراین احتمال ابتلا شما هم وجود دارد.

اولین و مهم‌ترین علامت ابتلا به زگیل تناسلی ایجاد برجستگی‌هایی ریز و گوشتی در اندام تناسلی، دهان یا گلو است. توجه کنید که هر نوع توده گوشتی یا خال به معنای وجود زگیل تناسلی نیست. ممکن است وجود این توده‌ها دلیل دیگری داشته باشد؛ بنابراین در صورت مشاهده این ضایعات پوستی حتما به متخصص پوست و...

(مشاهده کامل پاسخ)

غذاهای فرآوری شده: غذاهای کنسروی، گوشت های فرآوری شده و لبنیات دارای مقادیر زیادی سدیم هستند که باعث بدتر شدن احساس نفخ و ماندن آب اضافه درون بدن می شوند.

غذاهای تند و شور: مصرف غذاهایی شور در دوران پریودی باعث بروز نفخ و همچنین حساسیت در سینه ها می شود. همچنین مواد‌ غذایی تند نیز باعث نفخ، دل ‌درد و تشدید درد قاعدگی می شوند. هرگز در این دوران از فلفل، برای غذاهای خود استفاده نکنید زیرا باعث افزایش خون ‌ریزی خواهند شد.

تنقلات: تنقلات فاقد مواد مغذی هستند و باعث نفخ و ناراحتی های شکمی در...

(مشاهده کامل پاسخ)

بعضی از دردها و گرفتگی‌های شکم در حین بارداری اغلب نرمال هستن، که با یبوست یا افزایش جریان خون به رحم در سه ماهه اول گرفته تا انقباضات براکستون هیکس یا درد رباط گرد در سه ماهه سوم مرتبط هستن. با این حال بعضی اوقات این دردها می‌تونن نشانه عفونت ادراری، سقط جنین، پره اکلامپسی یا بیماری دیگری باشه که نیاز به مراقبت پزشکی داره. در حالی که همیشه تماس با پزشک ایمن‌ترین... (مشاهده کامل پاسخ)

با سلام

 اگر رابطه طولانی برای شما لذت بخش باشد خطری ندارد  و سوزش ادرار مشکل خاصی نیست. ولی اگر سکس طولانی برای شما خوشایند نباشد ممکن است نسبت به رابطه سرد شوید و این موضوع زندگی مشترک را تحت الشعاع قرار... (مشاهده کامل پاسخ)


برای افزایش سایز سینه رازیانه، لبنیات، سویا، سبزیجات برگ تیره، غذاهای دریایی، پروتئین، تربچه و موز میل... (مشاهده کامل پاسخ)