هنر

هنر، برترین نحوه‌ی انتقال تمایلات راستین روح به آگاهی انسان است.1چرک و چربی‌های ایجاد شده روی چرم را می‌توان با  محلول  (آب، شامپو بچه، سرکه) با استفاده از یک پارچه نرم نم‌دار پاک کرد. دقت کنید که هنگام تمیز کردن چرم از آب بسیار کمی استفاده کنید. رطوبت بیش از حد موجب آسیب رساندن به چرم می... (مشاهده کامل پاسخ)


برای حل این مشکل می‌تونید از اسپری‌های مخصوص این کار استفاده کنید که به نام Shoe Grip Adhesive Spray هستند که هم از لیز خوردن جلوگیری می‌کنن هم صدا رو کمتر... (مشاهده کامل پاسخ)


اول از همه مشخصه که هرچی جنس عطرتون خوب باشه میزان ماندگاریش بالاتره 

ولی طبق تجربه خودم اگر محل عطر رو قبلش کمی مرطوب کنید خیلی کم در حد یه اسپری کم آب بزنید و بعد عطر بزنین و بعد آروم تا خشک شدنش با دستتون روس محلی که عطر زدید بکشید موندگاریش خیلی بیشتر... (مشاهده کامل پاسخ)


 نکته‌ای که برای کاشت و پرورش ریحان داخل گلدان یا باغچه در نظر بگیرید انتخاب بذر‌های سالم و استاندارد است که آن‌ها را باید یک روز قبل از کاشت در مقداری آب ولرم بریزید. شما می‌توانید بذر ریحان را بین ۸ ساعت تا سه روز در آب نگه دارید تا خوب و کامل متورم شوند. مرحله بعد انتخاب گلدان مناسب است که باید آن را تا ارتفاع ۱۵ سانتی متری با مخلوط خاک باغچه و خاکبرگ پرکنیم.حالا نوبت به کاشت ریحان می‌رسد، در این مرحله ابتدا بذر‌ها را از آب بیرون اورده و به روی یک پارچه یا روزنامه قرار می‌دهیم تا به خوبی...

(مشاهده کامل پاسخ)

1/2 فنجان نمک آشپزخانه را با 1/2 فنجان جوش شیرین ترکیب کنید و آنرا داخل فاضلاب مسدود شده بریزید اجازه دهید ده تا بیست دقیقه بماند سپس آب جوش روی آن بریزید ، آب داغ و نمک و جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی بوجود خواهد آورد که بخش زیادی از جرم ها و چربی های داخل فاضلاب را حل می... (مشاهده کامل پاسخ)


برای تازه نگه داشتن گل طبیعی یک آسپرین را له کنید و قبل از قرار دادن گل ها در گلدان، در آب گلدان بریزید. این کار هم به تازه ماندن و سرزندگی گلهای طبیعی کمک می... (مشاهده کامل پاسخ)


برگ های اسطوخودوس یک راه حل اسان و در عین حال بسیار تاثیر گزار در این امر می باشد و می تواند بوهایی که تمایل دارند در کفش ما بمانند را حذف کند.

برگ های اسطوخودوس خواص معطر و ضد باکتری دارند که می توانند مشکل شما را حل کنند.

مواد لازم:

 ساقه اسطوخودوس به تعداد لازم مثل 6 عدد برای هر لنگه کفش سه عدد

نحوه آماده سازی:

ساقه هارا بصورت جدا از هم به مدت چند ساعت در معرض نور خورشید بگذارید تا خشک شوند.

روش استفاده :

ساقه ها را 3 به 3 ، هنگامی که کفش را از پا در می آورید، در کفش هایتان قرار...

(مشاهده کامل پاسخ)

مراقب باشید عطرهای وارداتی دارای برچسب اصالت و سلامت سازمان غذا و دارو باشند.

تشخیص عطر اصلی از عطر تقلبی بوسیله ی شیشه ی عطر

با توجه به شفافیت نوشته ی روی شیشه , شیشه ی عطر به صورت منحصر به فرد طراحی شده تا کپی کردن آن سخت باشد. اندازه، شکل بطری و ضخامت و شفافیت شیشه را بررسی کنید. درب بطری باید به خوبی و بدون مشکل بسته شود. به یاد داشته باشید کارخانه های عطر در ساخت بطری عطر صرفه جویی نمی کنند. اگر تا حدودی پلاستیکی و یا ارزان به نظر می آید، در تقلبی بودن آن شک نکنید.

همچنین به کف بطری...

(مشاهده کامل پاسخ)


مس موجود در نقره با نمک و گوگرد معلق در هوا ترکیب می شود و باعث تیرگی نقره می‌شود.

(مشاهده کامل پاسخ)