پزشکی

1یک یا دو قاشق سوپ خوری سرکه سیب و همچنین یک لیوان آب بردارید.

سرکه سیب را به آب اضافه کنید و سپس خوب مخلوط کنید. در نهایت این محلول را قبل از خوردن غذا، بنوشید.

این کار را سه بار در روز تکرار کنید. تا زمانی که شرایط شما بهتر شود، آن را انجام دهید.

به طور کلی سرکه سیب به قدری اسیدی است که باید از مصرف مستقیم آن اجتناب کنید چون ممکن است به معده آسیب... (مشاهده کامل پاسخ)


درمان با سرما و حرارت می تواند درد و مشکلات مربوط به عضلات را تسکین دهد. قرار دادن گرما یا سرما در ناحیه پایین کمر منجر به آرام شدن عضلات این ناحیه از بدن می شود. این عضلات که در ناحیه دیسک کمر افراد قرار دارند در چنین شرایطی باید آرام شوند و گرما می تواند انقباض آن ها را کم کند و این کار منجر به بروز حل مشکل اسپاسم، افزایش گردش خون و بهبود قابلیت ارتجاعی بافت های متصل به هم می شود.سرما می تواند دمای بافت ناحیه مورد نظر را کاهش دهد و در نتیجه شاهد یک اثر ضد التهابی خواهیم بود که باعث تسکین...

(مشاهده کامل پاسخ)

۱. از محصولات حاوی تانیک اسید استفاده کنین.محصولات مراقبت از پوست حاوی تانیک اسید می‌تونن در کاهش عرق تاثیر داشته باشن. می‌تونین این محصولات را از داروخانه‌ها تهیه کنین.

2.غذاهای تند نخورین .غذاهای تند باعث تعریق می‌شن. پس سعی کنید آن‌ها را از رژیم غذایی خود کنار بگذارین.

3.نوشیدنی‌های کافئین‌دار مصرف نکنین. به خصوص زمانی که در جمع حضور پیدا می‌کنین. به یاد داشته باشین که شکلات هم حاوی کافئینه. پس کمتر شکلات بخورین.

۴.استرس باعث تعریق می‌شه. پس برای کاهش آن روش‌های ریلکسیشن را به کار ببرین....

(مشاهده کامل پاسخ)

شیمی درمانی در واقع نوعی دارو درمانیه البته این دارو درمانی با دارو درمانی های دیگر متفاوته. دلیل این اینه که در این روش درمان از دارو های شیمیایی خاص و قوی استفاده می شه. این دارو های شیمیایی برای سرطان های مختلف تولید شده و هر کدام عملکردی خاص دارن. اثر این دارو های شیمیایی به اندازه ای قویه که می تونه موجب از بین رفتن توده های سرطانی بشه.

شیمی درمانی به دو روش مرسوم انجام می شه. یعنی دارو ها از دو طریق وارد بدن می شن:

خوراکی: در این روش بیمار دارو های شیمیایی را به صورت قرص ها یا کپسول...

(مشاهده کامل پاسخ)

ویتامین K به دو نوع تقسیم میشه:

K ۱: در سبزیجات برگ دار مانند اسفناج، کلم و همچنین گیاهان تازه و آووکادو هست. این ویتامین در میان ویتامین‌های محلول در چربی وجود داره؛ به این معنی که باید برای جذب روده آن را با چربی مصرف کرد.

K ۲: در گوشت‌ها مانند جگر اردک، تخم مرغ و محصولات لبنی مانند پنیر گودا یافت... (مشاهده کامل پاسخ)

اینطور که گفته شده گرفتگی عضلات در ماه رمضان ممکنه به دلیل مصرف ناکافی غذاهای حاوی کلسیم، منیزیم و پتاسیم باشه و مصرف غذاهایی که منبع غنی از این مواد هستن مانند سبزی‌ها و میوه‌ها از گرفتگی عضلات در ماه رمضان جلوگیری... (مشاهده کامل پاسخ)عفونت و التهاب می توانند دو منشا احساس کمبود انرژی شما باشند.


(مشاهده کامل پاسخ)