پادکست

اصطلاح پادکست برای مجموعه فایل‌های صوتی که در وب‌سایت‌ها یا شبکه های اجتماعی عرضه می‌شوند به کار می‌رود. حتی اگر امکان مشترک شدن برای آنها در نظر گرفته نشده باشد. گاهی برای مجموعه فایل‌های ویدئویی نیز به کار می‌رود. حتی بسیاری از نرم افزارهای استفاده از پادکست، امکان مشترک شدن سرویس‌های ویدئویی را نیز برای شما فراهم می‌کنند.1چیزمیز برای نوجوان‌ها

چیزمیز پادکستیه که پرهام می‌سازه که خودش یه نوجوان ده یازده‌ساله‌س. توش نگاه علمی داره به چیزهای روزمره‌ای که باهاشون سر و کار داریم. مثلا درباره‌ی پوست، مو، شکلات، مورچه و کشف آتش صحبت می‌کنه و تو هر اپیزودش می‌ره سراغ یکی از اینها و با نگاه علمی بررسی‌شون می‌کنه. منبعش برای چیزهایی که می‌گه کتابی به اسم دانستنی‌های بچه‌هاست. این پادکست برای نوجوان‌ها مناسبه و نگاهشون رو به اطرافشون عمیق‌تر می‌کنه.

آی قصه برای بچه‌های قصه‌دوست

آی قصه برای بچه‌ها قصه تعریف می‌کنه....

(مشاهده کامل پاسخ)

رادیو دیو؛ و از هر دری سخنی نو


 پادکستی که در اون یک موضوع خاص از دنیای ادبیات، موسیقی، سینما یا فرهنگ و آداب‌ورسوم خطه‌ای از ایران یا جهان، در قالب کلمات به تصویر کشیده میشه. اگه به دنبال سخن تازه برای شنیدن هستین، پادکست فارسی رادیو دیو رو گوش... (مشاهده کامل پاسخ)


پادکست دایجست؛ شرح مسائل پیچیده پیرامون ما به زبان ساده

اگه می‌خواین بدونین در دنیای اطرافتان چه خبره و از همه‌جا باخبر بشین، پادکست فارسی دایجست برای شما آماده‌شده این پادکست روایات فرهنگی مذهبی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، علمی و … رو مانند یک داستان ساده شرح می‌ده. همین ساده‌گویی هم باعث شده که مخاطبان با هر رده سنی و با هر دانش پیش‌زمینه‌ای از شنیدنش لذت... (مشاهده کامل پاسخ)