شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی ساختاری اجتماعی است که از گروه‌هایی تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده‌ها و تبادلات مالی، دوستان، خویشاوندان، لینک‌های وب، و سرایت بیماری‌ها و... به هم متصل هستند.1

پاوِل والِریویچ دورُف متولد 1984 مهندس نرم افزار و طراح اصلی شبکه اجتماعی تلگرام و یک روس... (مشاهده کامل پاسخ)


با استفاده از مرورگر اینترنت به لینک دیلیت اکانت تلگرام در سایت تلگرام مراجعه کنین. در صفحه مورد نظر باید شماره خود را به همراه کد کشور وارد کنین. در اینجا کد کشور ایران است که باید از 98+ استفاده کنین. برای نمونه شماره خود را به صورت 98910000000+ وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنین. 

حالا در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال میشه که باید برنامه تلگرام را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنین. مجددا به صفحه مرورگر بازگشته و کد را در قسمت Confirmation Code وارد کرده و روی دکمه Sign In کلیک...

(مشاهده کامل پاسخ)

نه اینطور نیست. شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها برای ارسال و دریافت پیام های روزمره کاربرد دارن و سرعت در گفتگوها رو باعث میشن اما پست الکترونیک ها و ایمیل ها، برای ارتباطات رسمی و کاری و مهم مورد استفاده هستن. امنیت در استفاده از ایمیل ها هم بیشتر از شبکه های اجتماعی و پیام رسان... (مشاهده کامل پاسخ)

من که استفاده نمیکنم ولی از اطرافیان که استفاده میکنن شنیدم که از کندی و قطعی برنامه شکایت دارن. میگفتن معلم کلاس همچنان نرم افزارهای پیام رسان خارجی رو برای انتقال فیلم و صوت تدریس بهتر... (مشاهده کامل پاسخ)


 برای پین کردن نظر کافیست روی اون به سمت چپ سوایپ کنین. حالا چهار گزینه پین، ریپلای، ریپورت و حذف نمایش داده میشه. برای سنجاق کردن کامنت‌ها باید از آخرین گزینه سمت چپ استفاده... (مشاهده کامل پاسخ)

خیر. در حال حاضر که نمیشه. یعنی اگر یک اکانت پاک شده باشه، دیگه امکان بازگردانی اطلاعات قبلی اکانت چه به صورت معمول و چه با هک فراهم نیست و اطلاعات قبلیش کلا از دسترس خارج شده.

(مشاهده کامل پاسخ)