مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم‌افزار یعنی استفاده از اصول مهندسی بجا و مناسب برای تولید و ارائه محصول نرم‌افزاری با کیفیت که قابل اطمینان و با صرفه بوده و بر روی ماشین‌های واقعی به‌طور کارآمدی عمل کند. مهندسی نرم‌افزار یک روش سیستماتیک، منظم و دقیق برای ساخت و ارائه محصولی نرم‌افزاری با کیفیت است.1

هر چیزی یه عمر مفید مصرفی داره 

مثل باطری گوشی که بعد از مدت استفاده معین به مرور کاراییشو از دست میده داغ میکنه و باد میکنه 

گوشی منم باطریش خراب شد وقتی بردمش تعمیر گفتن هر 2 یا 3 سال باید باطری گوشی رو تعویض کرد تا به خود گوشی فشار وارد... (مشاهده کامل پاسخ)

احتمالا در لپ تاپ شما اون محل به باتری و پردازنده نزدیکه منم لپ تاپ دل دارم دقیقا برای من هم همین قسمت داغ میشد اما بعد از اینکه از فن جدا استفاده کردم خوب شده و دیگه داغ نمیشه و خیلیم راضی هستم

توصیه میکنم شما هم در تمام زمان کار با لپتاپتون از فن استفاده کنید و اثرش رو خودتون متوجه... (مشاهده کامل پاسخ)


مکان یابی نزدیک ترین دکل ها به شما کمک می کنه بهترین آنتن را داشته باشین. هرچه فاصله از دکل کمتر باشد سیگنال قوی تره.

باتری خود را همیشه پرشارژ نگه دارید.

آنتن گوشی خود را بلاک نکنید.

 از شبکه وای-فای استفاده کنید.

 اپراتور خود را عوض کنید.

استفاده از Femtocell

تقویت کننده سیگنال تلفن... (مشاهده کامل پاسخ)


کسانی که از مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) استفاده می‌کنند، می‌توانند با دانلود برنامه «Typio Form Recovery» در صورت خاموشی یا خرابی ناگهانی کامپیوتر روی گزینه add و سپس روی «Open Recovery» کلیک کرده و متن ذخیره نشده را پیدا کنند. البته برنامه دیگری نیز در گوگل کروم به نام «Form History Control» وجود دارد که عملکرد مشابهی با «Typio» دارد. برای کاربران مرورگر «Firefox»، نیز برنامه‌ای به نام«Form History Control» وجود دارد که این برنامه متن را هنگام تایپ ذخیره می کند. کسانی که با سیستم عامل...

(مشاهده کامل پاسخ)

یکی از کارهایی که شخصا انجام میدم این هست که در زمان هایی که به مدت طولانی قصد دارم از لپ تاپ استفاده کنم، باتری رو جدا میکنم و مستقیما از برق شهری استفاده میکنم. اما هر از گاهی، مثلا هر دوهفته یک بار باتری لپ تاپ رو وصل میکنم و بعد از کم شدن شارژ، مجدد شارژش میکنم و دوباره از لپ تاپ جداش میکنم.

البته این کار رو فقط میشه درلپ تاپ هایی انجام داد که امکان جدا کردن باتری اونها وجود داره. در اغلب لپ تاپ های جدید اینطوری... (مشاهده کامل پاسخ)

از طریق مرورگر به آدرس https://images.google.com وارد بشین و روی آیکون دوربین کلیک کنین. روی عکس علامت گذاری کردم :)حالا دو امکان در اختیار شماست که تصاویرش رو هم میگذارم:

1- در کادر Paste image URL لینک عکسی رو که روی اینترنت هست و قصد دارین مشابه اون رو پیدا کنین رو وارد کنین و دکمه جستجو رو بزنین:


2- در کادر Upload an image یک عکس رو از رایانه خودتون آپلود کنین تا مشابه اون رو جستجو... (مشاهده کامل پاسخ)

من خودم Dell دارم برای همین توصیه میکنم اصلا نخریدش چون واقعا اذیت میکنه 

به نظر من بهترین لپ تاپ سونی هست البته الان نیست اما به صورت دست دوم یا استوک میتونید پیدا کنید

بعد از اون لنوو و Asser هستن که باهاشون کار کردم و به نسبت Dell خیلی بهتر بودن. 


لپ تاپ های مایکروسافت هم عالین و واقعا کارایی و سرعت زیادی... (مشاهده کامل پاسخ)

علاوه بر اپلیکیشن تهران من، بعضی از نرم افزارهای بانکی مثل همراه کارت هم شارژ کارت بلیط مترو و اتوبوس رو انجام... (مشاهده کامل پاسخ)