سفر

سفر کردن به شما یاد میدهد در زمانی که همه اطرافیان پر از نگرانی و اضطراب هستند بتوانید کنترل خود را حفظ کرده و شرایط را آنطور که می‌خواهید تغییر بدهید.1


شهربازی تهران

شهربازی شاهرود 

شهربازی لاله زاهدان

شهر رویاها اصفهان

سرزمین عجایب در پاساژ الماس شرق مشهد

کلوپ پاندا مشهد... (مشاهده کامل پاسخ)

به نظرم شهرهای مرکزی ایران به دلیل آب و هوای معتدل، مناسب هستن و برای مثال شهرهای استان اصفهان رو میتونم پیشنهاد... (مشاهده کامل پاسخ)


سعدآباد دو درب ورودی اصلی دارد:

درب دربند:

وسیله نقلیه عمومی: هر جای تهران که هستید با متروی خط 1 به آخرین ایستگاه آن (تجریش) بیایید. با استفاده از اتوبوس های خطوط مختلف نیز میتوانید به میدان تجریش بیایید. میدان تجریش (ابتدای خیابان جعفری) و میدان قدس (جنب ایستگاه مترو) تاکسی هایی برای رسیدن به میدان دربند دارند.

خودرو شخصی: از میدان تجریش خیابان دربند (ضلع شمالی میدان) را تا انتها بالا بیایید تا به میدان دربند برسید. مجموعه فاقد پارکینگ است و شما باید در میدان و یا اطراف آن خودرو خود را...

(مشاهده کامل پاسخ)

با این توضیحات دو تا کار رو میشه پیشنهاد داد. اگر به مسافرت دسته جمعه علاقه منده از تورهای گردشگری که به نقاط مختلف کشور میرن استفاده کنه که اغلب هم تخفیف دارن و هزینه هاشون تا حدودی منطقیه. البته باید برای تور خوب کمی جستجو کرد چون هر تور گردشگری مناسب نیست!

و اگر به مسافرت انفرادی علاقه منده و اهل ماجراجوییه و هزینه های سفر رو خودش میتونه مدیریت کنه و کم خرج هست، پیشنهاد میکنم گردشگری با دوچرخه رو البته در صورت توانش و اگه نمیشه گردشگری با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی رو انتخاب... (مشاهده کامل پاسخ)

بله. تفاوت های اصلی بین مستر کارت و ویزا عبارتند از:
   1- جایی که پذیرفته شدن
   2- طرح های امنیتی آنها
   3- مزایای پیشنهادی کارت آنها
 با مقایسه مزایا، می توانین یکی از اونا رو انتخاب کنین که موجب صرفه جویی در هزینه شما می شه و یا نوع پاداش مورد نظرش رو مانند بازپرداخت به شما ارائه می... (مشاهده کامل پاسخ)


بله

۱. معبدهای تاریخی بعلبک (Baalbek)

۲. موزه میم (MiM)

۳. موزه ملی بیروت

۴. معبد سنت شاربل

۵. غار جعیتا

۶. میدان شهدا

۷. خیابان حمرا    که به شانزه‌لیزه بیروت معروف است

۸. صخره‌های کبوتر

۹. بانوی مقدس لبنان

۱۰. حمام‌های رومی

۱۱. آبشار باتارا... (مشاهده کامل پاسخ)


با استفاده از مترو و پیاده شدن در ایستگاه مترو پانزده خرداد، که در چهارراه چهار راه گلوبندک (تقاطع خیابان پانزده خرداد و خیابان خیام) تهران واقع شده‌ است میتوانید به بازار تهران دسترسی پیدا کنید. ایستگاه پانزده خرداد در خط ۱ متروی تهران واقع شده‌... (مشاهده کامل پاسخ)


اتوبوس 

فقط كافيه با شماره تلفن 55678481- 021 تماس بگيريد. بصورت شبانه روزي در رابطه با هرگونه سوالي در خصوص اتوبوسهاي فرودگاه امام/ساعات حركت/تعداد اتوبوس/ مسير تردد و ... اطلاعات لازم در اختيار شما قرار خواهد گرفت. كرايه هر نفر 2000 تومان هست و هرچقدر كه بار با خودتون داشته باشيد اصلا مهم نيست و به مبلغ كرايه ربطي... (مشاهده کامل پاسخ)