تجربه کاربری

تجربهٔ کاربر به اختصار UX شامل رفتارها، نگرش‌ها و احساسات یک کاربر دربارهٔ استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس خاص است. تجربهٔ کاربر جنبه‌های کاربردی، تجربه شده، اثرگذار به صورت عاطفی، معنادار و ارزش‌مند، تعامل انسان و رایانه و مالکیت محصول را در بر می‌گیرد.1

وبلاگ

آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که مدام در سفر و گردش به ‌سر می‌برید؟ اگر اهل گشت‌و‌گذار و سفر کردن هستید پس بهتر است بیشتر از این وقت را تلف نکنید و تجربه‌تان را از سفرهایی که رفتید با دیگران به اشتراک بگذارید. با بازگو کردن تجربه سفرتان برای بقیه، نکاتی منحصربه‌فردی را در اختیار علاقه‌مندان به سفر می‌گذارید. اما از چه راه‌هایی می‌توان تجربه سفر را به اشتراک گذاشت؟ در ادامه چند روش برای به اشتراک‌گذاری تجربه‌ها به صورت آنلاین معرفی می‌کنیم:

یک وبلاگ بسازید مخصوص نوشتن از سفر!

اگر...

(مشاهده کامل پاسخ)
تجربه

آیا تا به حال به فکر این افتاده‌اید که تجربه‌هایتان را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید؟ چه از طریق یک فیلم در یوتیوب، چه از طریق یک عکس در اینستاگرام یا حتی از طریق نوشتن کتاب. اصلاً تا حالا این فکر از ذهنتان رد شده؟! حدس می‌زنم که شما هم گاهی بهش فکر می‌کنید یا حداقل الان که این مقاله را می‌خوانید دیگر کمی ذهنتان را درگیر کرده است. در اینجا قرار است پی ببریم داستان زندگی ما و تجربیات ما چقدر برای دنیا اهمیت دارد و ارزشمند است.

در این مقاله چهار دلیل برای شما بیان می‌کنیم که چرا باید داستان...

(مشاهده کامل پاسخ)
تجربه

شاید اطرافیان‌تان به تجربه شما نیاز داشته باشند اما لزوماً به دنبال راهنمایی‌ها و نصیحت‌های شما نیستند. اگر قصدتان این است که مفید واقع شوید و گفتگو را ادامه دهید، تجربه‌هایتان را به اشتراک بگذارید و نصیحت‌هایتان را برای خودتان نگه دارید! قبلا راه‌های مختلف به اشتراک‌گذاری تجربه را بیان کردیم و در این مقاله قصد داریم بگوییم چرا نباید نصیحت کرد و در عوض، بیان تجربه چه مزیت‌هایی دارد:

تفاوت به اشتراک گذاشتن تجربه و نصیحت کردن در چیست؟

در واقع این دو کار تفاوت زیادی با هم دارند:

در نصیحت...

(مشاهده کامل پاسخ)
تجربه

به تعداد تمام انسان‌ها، نظر و عقیده وجود دارد ولی تجربه به همین سادگی‌ها‌ به دست نمی‌آید و ارزش بیشتری دارد.

در همه‌ی فرهنگ‌ها، افراد سالمند عزت و احترام بیشتری دارند. خرد و تجربیات فراوان، آن‌ها را به سرمایه‌ای گرانبها تبدیل کرده است؛ چراکه می‌توانند راهنما و الگوی سایر افراد مخصوصا جوان‌ترها باشند. ارزش آن‌ها به خاطر نظرات یا قضاوت‌هایشان نیست بلکه از تجربیات‌شان نشات می‌گیرد.

همه‌ی ما مجموعه‌ای از تجربیاتی هستیم که شخصیت و موقعیت کنونی‌مان را شکل می‌دهند. ولی اگر از تجربیات دیگران نیز...

(مشاهده کامل پاسخ)

بعضی وقت‌ها بی‌حوصلگی ناشی از خستگی ذهن است که در اثر تکرار و عدم علاقه به انجام وظایف ایجاد میشه، فقدان علاقه و شور و هیجان در انجام کارها می‌تواند باعث بی‌حوصلگی در شما بشه، معمولاً افرادی که نیاز زیادی به‌تازگی، تنوع و هیجان دارند بیشتر در معرض بی‌حوصلگی و کسالت قرار می‌گیرن، لباس‌های رنگ تیره و چسبان گاهی شما را کلافه می‌کند و باعث می‌شود احساس کسالت و ناراحتی کنید؛ بنابراین اگر بی‌حوصله شدید یک نگاهی به خودتان بیندازید شاید علتش لباستان باشد! قرار گرفتن در معرض پیام‌های منفی در اخبار،...

(مشاهده کامل پاسخ)

هر چقدر که سایت شما این پارامترها را بهتر رعایت کند، جایگاه بهتری می‌تواند در الکسا نصیب خود کند:

۱- تعداد کاربرانی که از ابزار تولبار الکسا استفاده می‌کنند. 

۲- ترافیک کلی سایت 

۳- تعداد بازدید هر کاربر از صفحات سایت 

۴- فاکتور بانس ریت (Bounce rate) 

۵- مدت‌زمان حضور کاربر بر روی سایت

۶- ورودی از موتورهای جستجو 

۷- ورودی از سایت‌های... (مشاهده کامل پاسخ)


با تولید محتوا، رعایت فاکتورها و پارامترهای گوگل، فعالیت‌های تبلیغاتی، فعالیت مفید در شبکه‌های اجتماعی، استفاده از سیستم بهبود رتبه الکسا کلیک اول، نصب تولبار الکسا، ثبت سایت در... (مشاهده کامل پاسخ)


سریع به طرف اولین عابر بانک بروید لازم نیست این دستگاه خود پرداز منطبق با بانک مرجع کارت شما باشد.

دکمه ثبت را بزنید. 

گزینه مسدود کردن کارت را انتخاب و فشار دهید. 

شماره کارت خود را وارد نمایید. 

رمز کارت خودتان را وارد کنید. بدین صورت می توانید بدون در دست داشتن کارت، کارت به سرقت رفته و یا مفقودی تان را مسدود... (مشاهده کامل پاسخ)


در وهله اول شخص به راه‌های موجود برای پیدا کردن مدارک باید فکر کند. شما می‌توانید برای اطلاع از وضعیت مدارک مفقودی به پورتال سازمان ثبت احوال، منوی عمودی سمت چپ، بخش پیوندها و سپس بخش مدارک پیدا شده مراجعه کنید یا با واردکردن آدرسhttps: //www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid= ٤١٨ و سپس درج شماره ملی از وضع مدرک مورد نظر در سازمان ثبت احوال مطلع شوید. در صورت یافت‌نشدن مدرک مورد نظر به وب‌سایت پست جمهوری اسلامی مراجعه کنید. وقتی روی لینکی که در بالا اشاره شده است، کلیک می‌کنید، باید کد ملی و...

(مشاهده کامل پاسخ)