آقایی از اقوام مادرم از من خوشش آمده و قبل از آمدن به خواستگاری با هم از طریق چت کردن در ارتباطیم. حالا مشکلی که دارم اینه که نمی دونیم چطور به خانواده هامون بگیم که همدیگرو دوست داریم و برای ازدواج می خواهیم اقدام کنیم. لطفا راهنمایی ام کنید.

پرسان چیه؟

در پرسان به سرعت می توانید به پاسخ سوال هایتان برسید، دیگران را برای رسیدن به پاسخشان کمک کنید و تجربیات خودتان را به اشتراک بگذارید

اشاره ای به سن و سال نکردید ولی اگر آمادگی ازدواج ، بغیر از بحث دوست داشتن را دارید بهتر است ابتدا صحبت علاقه مطرح نشود و آقا پسر به خانواده بگوید که قصد ازدواج دارد و شما را معرفی کند. اگر خانواده از نظر سن ، شغل ، استقلال مالی و .... پسرشان را واجد شرایط بدانند قاعدتا نباید مشکلی برای اقدام به خواستگاری وجود داشته باشد ولی اگر آمادگی  و شرایط ازدواج وجود نداشته باشد گفتن اینکه شما به هم علاقه دارید کمکی به اینکه خانواده ها قبول کنند نمی کند حتی ممکن است موافق این رابطه نباشند و همین موضوع تاثیر منفی بر تصمیم گیری آن ها داشته باشد.

https://l.porsan.ir/FH66rYMi-
افزودن دیدگاه

این دیگه پرسیدن نداره ایشون رسما به همراه خانوادشون بیان خواستگاری یا به مادرشون بگن به شما علاقمند شدن و مادرشون تماس بگیرن و با خانوادتون صحبت کنند به همین راحتی. 

https://l.porsan.ir/xNZQp67LA
افزودن دیدگاه
آمار سوال
  • 11 نمایش
  • 0 دنبال کننده
  • 2 روز پیش پرسیده شده
  • امار بازدید این سوال