چطوری روغن‌های چسبیده به هود و گاز را تمیز کنیم؟

پرسان چیه؟

در پرسان به سرعت می توانید به پاسخ سوال هایتان برسید، دیگران را برای رسیدن به پاسخشان کمک کنید و تجربیات خودتان را به اشتراک بگذارید


در یک بطری آب پاش، به اندازه مساوی آب و سرکه سفید بریزید و محلول بدست آمده را روی چربی های چسبیده به بدنه هود  یا گاز اسپری کنید. سپس حدود پنج دقیقه صبر کنید تا محلول آب و سرکه، همه چربی های سخت را حل کند. اکنون برای پاک کردن لکه چربی از روی هود، از یک دستمال نرم استفاده کنید. خواهید دید که چربی ها به آسانی تمیز خواهند شد. سپس دستمالی را با آب مرطوب کرده و مجددا روی بدنه  گاز یا هود بکشید تا باقیمانده محلول سرکه و چربی ها نیز پاک شوند. سرکه سفید برای نظافت منزل و تمیزکاری های آشپزخانه یک محلول فوق العاده امن و موثر است.

https://l.porsan.ir/oXxkacFFR
افزودن دیدگاه

یکی از موثرترین روش های از بین بردن لکه چربی از روی هود و گاز، استفاده از خمیر جوش شیرین است. برای این کار باید مقداری آب و جوش شیرین رو به نحوی با یکدیگر ترکیب کنین که خمیر نرمی بدست بیاد.

حالا خمیر بدست آمده رو روی یک مسواک تمیز قرار داده و روی لکه های چربی بکشین تا پاک بشن . در پایان با یک دستمال خیس یا تکه ای اسفنج، خمیرهای باقی مانده روی هود یا گاز رو پاک کنین. همچنین میتونین بجای تهیه خمیر، مقداری جوش شیرین رو در آب گرم حل کرده و روی بدنه هود اسپری کنین و سپس با مسواک و پارچه لکه های چربی رو تمیز کنین.

همچنین میتونین از سرکه سفید نیز برای شست و شوی هود یا گاز استفاده کنین.

https://l.porsan.ir/gvZcbMV4Y
افزودن دیدگاه
آمار سوال
  • 31 نمایش
  • 0 دنبال کننده
  • 1 هفته پیش پرسیده شده
  • امار بازدید این سوال