چگونه در تلگرام اکانت خود را حذف کنیم؟


با استفاده از مرورگر اینترنت به لینک دیلیت اکانت تلگرام در سایت تلگرام مراجعه کنین. در صفحه مورد نظر باید شماره خود را به همراه کد کشور وارد کنین. در اینجا کد کشور ایران است که باید از 98+ استفاده کنین. برای نمونه شماره خود را به صورت 98910000000+ وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنین. 

حالا در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال میشه که باید برنامه تلگرام را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنین. مجددا به صفحه مرورگر بازگشته و کد را در قسمت Confirmation Code وارد کرده و روی دکمه Sign In کلیک کنین. 

اگر کد را به درستی وارد کرده باشین وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام میشین که در این مرحله باید گزینه Delete Account را انتخاب کنین که به لینک دیلیت اکانت تلگرام هدایت بشین.

حال در این مرحله صفحه ای نمایش داده میشه که باید در آن دلیل حذف کردن اکانت را در فیلد why are you leaving وارد کنین. البته این گزینه اختیاری هست. در نهایت روی دکمه Done کلیک کنین.

در این مرحله برای تایید نهایی دیلیت کردن اکانت تلگرام پنجره‌ای باز میشه که از شما میپرسه آیا برای حذف اکانت مطمئن هستین؟ در صورتی که پاسخ مثبت بود و مایل به حذف پیام بودین روی دکمه قرمز رنگ که با عنوان Yes, delete my account قرار داره کلیک کنین.

بعد از کلیک روی این دکمه اکانت شما حذف میشه و اگر برنامه تلگرام را باز کنید صفحه عضویت در تلگرام نمایش داده میشه.


https://l.porsan.ir/a7jHBuXbh
افزودن دیدگاه