رازیانه حاوی استروژن گیاهی (فیتو استروژن) است که همان هورمون زنانه محسوب میشه و باعث تنظیم قاعدگی... (مشاهده کامل پاسخ)

بله برخی از بیماران مبتلا به کرونا بدون نشان دادن علائم ریوی، تنها  مشکلات شکمی  و گوارشی دارن  که برخی از اون علائم : تهوع، استفراغ یا اسهال... (مشاهده کامل پاسخ)

بله  اما «عشق در نگاه اول» صرفا دیدن یک‌باره‌ی فرد و تلاقی نگاه‌ها نیست، بلکه معمولا افراد بعد از اولین برخورد و تعامل با معشوق خود، عاشقِ او میشن؛ و این یعنی صفاتی در رفتار، طرز صحبت و حرکات فرد وجود داره، که باعث عشق شده است.

آمادگی اولیه نیز شرط اصلی عاشقی است.

یکی از بخش‌های بدن که با دیدن معشوق به‌کار می‌افته و در انتخاب جفت مناسب به ما کمک می‌کنه، سیستم بویاییست. اگه بوی بدن فرد موردنظر با ژنتیک متناسب‌مان سازگار باشه، ما به سمت معشوق جذب می‌شیم.

ما در مغز خود راهنمایی برای عشق داریم...

(مشاهده کامل پاسخ)

طبق سخن زیبای دکتر شریعتی ،عشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی ، دوست داشتن پیوندی خود آگاه و از روی بصیرت روشن و زلال ، عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هرچه از غریزه سر زند بی ارزش است.عشق جنون است و جنون چیزی جز خرابی و پریشانی “فهمیدن و اندیشیدن “نیست ، دوست داشتن، دراوج، از سر حد عقل فراتر می رود و فهمیدن و اندیشیدن را از زمین می کند و باخود به قله ی بلند اشراق می برد.

عشق یک احساس بی قید و شرط است، در حالی که دوست داشتن نسخه ای کم رنگ تر از عشق است.

عشق شامل احساسات عمیق تر و...

(مشاهده کامل پاسخ)

بیماری یا حمله پانیک هجوم ناگهانی وحشت زیاد ست که باعث بروز واکنش‌های فیزیکی در بدن میشه. با این این نوع حملات می‌تونن بسیار ترسناک بوده و فرد احساس می‌کنه که کنترل خود رو از دست داده، دچار حمله‌ی قلبی شده و یا حتی داره می‌میره. 

 اصلی‌ترین روش‌های درمانی شامل روان‌درمانی و استفاده از داروست.

روان‌درمانی موثرترین شیوه درمانی برای وحشت‌زدگی و اختلال پانیک است. روان‌درمانی به فرد کمک میکنه که علاوه بر شناخت بهتر اختلال پانیک، راه‌های مبارزه با اونو  هم بیاموزه.

نوعی از روان‌درمانی درمان...

(مشاهده کامل پاسخ)

درمان کچلی قارچی نیاز به مصرف داروی خوراکی ضد قارچ داره. گریزئوفولوین (Griseofulvin) احتمالا موثرترین دارو برای درمان میکروسپوروم کانیس است. عفونت‌های قارچی که بر اثر تریکوفایتون‌ها ایجاد شده باشه رو احتمالا می‌توان به نحو موفقیت آمیزی با مصرف یکی از داروهای خوراکی تربینافین (terbinafine)، ایتراکونازول (itraconazole) یا فلوکونازول (fluconazole)، به مدت ۴ تا ۶ هفته درمان... (مشاهده کامل پاسخ)

خیر این امر اجتناب ناپذیره به دلیل استفاده از چسب در هنگام مژه کاشتن باعث ریزش مژه های خودمون میشه اما با باید مژه ها رو تقویت کرد برای این کار :

با استفاده از روغن زیتون و روغن کرچک مژه های خود رو تقویت کنین. برای تقویت و رشد مژه ها شب ها قبل از خواب، آرایش خود رو کاملا پاک کنین و سپس با پوشش نازکی ازروغن انتخابی خود، تمام سطح مژه ها رو بپوشانید. صبح، مژه های خود رو با آب گرم بشویین.

برای تقویت مژه ها با برس مخصوص مژه، آنها رو همیشه به آرامی شانه کنین.

خوردن غذاهایی با پروتیین بالا مانند...

(مشاهده کامل پاسخ)

زمانی که غذا می‌خورین در اصل این مزه‌های مختلفی که حس می‌کنین، در اصل بوی غذا هستن به طوری که اگه دماغتون رو بگیرین، مزه رو حس نمی‌کنین. اینکه بوی اشیا نیز در اصل مولکول‌های خیلی ریزی از اون ماده هستن که جدا شدن، پس زمانی که یک غذا رو داغ می‌کنین، جنبش مولکولی بیشتر شده و در نتیجه تعداد مولکول‌های بیشتری از ماده جدا میشن، در نتیجه مزه دقیق‌تری ررو حس می‌کنین و تفاوت مزه مواد سرد و گرم هم همین... (مشاهده کامل پاسخ)