استفاده از 

آسپرین

قرص آهن

آبی که درون آن تخم مرغ پخته می‌شود (به‌دلیل وجود سودا)

(مشاهده کامل پاسخ)

در رژیم غذایی فرزندتان مواد خوراکی که شاخص گلیسمی پائین دارند را قرار بدهید. این نوع برنامه غذایی باید شامل کربوهیدرات‌های قابل هضم مثل سبزیجات‌، میوه، حبوبات و دانه‌های کمتر فرآوری‌شده به همراه پروتئین‌ها و چربی‌های سالم مثل آجیل، آووکادو و روغن زیتون... (مشاهده کامل پاسخ)در گذشته خود باقی نمانید.این مسئله بسیار اهمیت دارد که افراد زمانی برای ازدواج دوم اقدام کنند که با گذشته خود کنار آمده باشند و بتوانند آن را رها کنند.

 کمال طلبی را کنار بگذارید.بسیاری از مواقع افراد در ازدواج مجدد معیارهای بسیار بالایی برای خود وضع می‌کنند و دیگر تحمل کوچک‌ترین نقص و ایرادی را از طرف مقابل خود ندارند. این کمال طلبی باعث می‌شود که شما در برابر نقص‌ها و مشکلاتی که از طرف مقابل خود می‌بینید انعطاف‌پذیری کم‌تری از خود نشان دهید و درنتیجه اختلافات و تعارضات بیشتری را تجربه...

(مشاهده کامل پاسخ)

 خیر.نگاه حرام،‌ روزه را باطل نمی کند ولی از ثواب و ارزش آن می کاهد.

(مشاهده کامل پاسخ)


 تغییر سبک زندگی، ورزش منظم روزانه، خواب کافی، پیروی از رژیم غذایی مناسب، رعایت بهداشت فردی، ماندن در خانه وانجام بازی های خانوادگی، بی اعتنایی به افکار تحریک کننده و پیگیری کمتر اخبار مربوط به کرونا تا میزان بسیار زیادی از وسواس فکری در ایام کرونا جلوگیری می... (مشاهده کامل پاسخ)