مصرف کرم و پماد‌ کورتیکو استروئیدی میتونه تا حد زیادی به شما کمک کنه.البته این پماد رو باید زیر نظر پزشک استفاده کنین.

مصرف آنتی هیستامین‌ می‌تونه به کاهش خارش و تسکین اگزما کمک کنه.

 استفاده از کرم مرطوب کننده کمک می‌کنه تا پوست مرطوب بمونه علاوه بر استفاده از کرم و دارو، به بیمار پیشنهاد میشه تا از پانسمان مرطوب استفاده کنه.

نور درمانی یا اشعه درمانی می‌تونه به درمان اگزمای پوستی کمک کنه، ولی متخصصان و کارشناسان نگران افزایش خطر سرطان پوست در این گونه افراد هستن  به همین دلیل پزشکان زیاد از...

(مشاهده کامل پاسخ)

 بهترین سن ازدواج دختر از نظر روانشناسی، 28 ساله.درواقع زنان در سن 28 سالگی نسبت به انتخاب همسرشون آگاهی و اعتماد به نفس دارن. این افراد وقت داشتن تا موفقیت خودشون رو در سطح شخصی و حرفه ای، تحصیلی، خانوادگی و… کشف کنن. خصوصیاتی رو که بیشتر در زندگی مشترک دوست دارن کشف کنن‌ چیزهای جدید یاد بگیرن. به همین خاطر توصیه میشه که میانگین سن ازدواج برای خانم ها بین 25 تا 28 سال باشه و بهترین سن ازدواج آقایون 32 سالگیه. چون انتظار میره مردان تا 32 سالگی در حرفه خودشون مستقر بشن و به طور بالقوه به...

(مشاهده کامل پاسخ)

همیشه ضد آفتاب بزنید.

از عینک آفتابی استفاده کنید.

مدیتیشن انجام دهید.

استرس شغلیتان را کم کنید.

با دوستان و اقوام معاشرت کنید.

شکلات تلخ بخورید.

ازدواج کنید.

وزن اضافیتان را کم کنید.

خواب کافی داشته باشید.

کم غذا بخورید.

نگرش مثبت داشته باشید.

مطالعات خود را بالا... (مشاهده کامل پاسخ)


چون این کار برای ایجاد کارایی بهتر و طولانی مدت تر لازم است، چون اگرچه واکسن های کرونا در اولین دوز حافظه ایمونولوژیک را ایجاد می کنند، اما در دوز دوم این حافظ ایمنی شناسی تقویت و تثبیت می شود.اولین دوز واکسن های کرونا میزان کمتری ایمنی ایجاد می کنند و در دوز دوم این ایمنی افزایش می... (مشاهده کامل پاسخ)حافظه آن‌ها استثنایی است.

آن‌ها به خوبی نگاه می‌کنند و می‌بینند.

آن‌ها ارتباط آموزنده برقرار می‌کنند.

آن‌ها دوست دارند با افراد بزرگ‌تر از خودشان در ارتباط باشند.

آن‌ها می توانند مکالمه و گفتگو را خیلی زود آغاز کنند.

آن‌ها به خوبی نمی‌خوابند.

شخصیت برجسته‌ای دارند.

احساس قوی تری دارند.

آرام و قرار ندارند.

آن‌ها عاشق سرگرمی هستند.

آن‌ها به کتاب... (مشاهده کامل پاسخ)


کودکان نافرمان در مورد اینکه چگونه با آنها رفتار می‌شود، روحیه‌ی بسیار حساسی دارند. پس در صحبت با این قبیل کودکان نسبت به لحن، زبان بدن و کلماتی که استفاده می‌کنید محتاط باشید. اگر رفتار شما باعث آزار کودک لجباز‌تان شود، حالت تدافعی به خود خواهد گرفت و ممکن است سرکشی و حاضرجوابی کند و رفتارهای پرخاشگرانه ازخود نشان بدهد. آگاه باشید که نحوه‌ی رفتار شما تأثیر خیلی زیادی در طرز پاسخگویی کودک‌تان خواهد... (مشاهده کامل پاسخ)