دگرگونی هورمونی به ویژه کاهش میزان پروژسترون و استروژن در این بازه زمانی سبب می شه بانوان به خوراکی های شیرین از جمله شکلات و سایر تنقلات علاقه مند بشن زیرا بیشتر از مواقع عادی دچار احساس گرسنگی می... (مشاهده کامل پاسخ)


تخم گشنیز که در تهیه ادویه ترکیبی استفاده فراوان داره، عطر خوش و منحصربه‌فردی داره. تخم گشنیز به صورت درسته یکی از معطرکننده‌های ترشیه و آشپزی و طب سنتی مورد استفاده... (مشاهده کامل پاسخ)


عقد یا قراردادی است که به وقوع امری احتمالی وابسته باشه و به حالت تعلیق درمی‌آد.در عقد تعلیقی، طرفین به‌صراحت ارادۀ خود را بیان می‌کنن و قرارداد به‌طور قطعی شکل می گیره؛ باوجوداین، تنها پس از وقوع امر احتمالی، تعهد ناشی از قرارداد ایجاد... (مشاهده کامل پاسخ)


افراد کاریزماتیک ویژگیِ های زیر را دارن:

۱. مشتاقانه گوش می‌دن.

۲. واضح صحبت می‌کنن.

۳. واقعی لبخند می‌زنن.

۴. صاف می‌ایستن.

۵. تحسین و نحوه‌ی بیان را ارج می‌نهن.

۶. نام‌ها را به یاد می‌آورن.

۷. ارتباط چشمی برقرار... (مشاهده کامل پاسخ)


 اواسط بهار تا اوایل تابستان بهترین زمان سفر به گرجستان برای شما خواهد بود.

(مشاهده کامل پاسخ)

روز مَبْعَث، روزی است که حضرت محمد، پیامبر گرانقدر اسلام، به درجه پیامبری برگزیده شد. در تقویم هجری قمری، ۲۷ رجب روز مبعث است.روز پنج شنبه 21 اسفندماه سال 1399 روز مبعث... (مشاهده کامل پاسخ)


درنیامدن موهای صورت در مردان, دو منشا می‌تونه داشته باشه: یکی اینکه اصلا فولیکول مویی وجود نداشته باشه؛دومین علت نداشتن ریش و سبیل، کمبود هورمون‌های مردانه... (مشاهده کامل پاسخ)


بعد از طهارت و گرفتن وضو ، سه مرتبه سوره توحید را بخوانید و سه مرتبه بر محمّد و آل او صلوات بفرستید سپس این جمله را بیان کنید :

اَللّهُمَّ اِنّی تَفَأَّلْتُ بِکِتابِکَ، وَ تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ، فَاَرِنی مِنْ کِتابِکَ ما هُوَ مَکْتُومٌ مِنْ سِرِّکَ الْمَکْنُونِ فـی غَیْبِـکَ.

( خدایا به کتاب تو تفأّل می زنم (و استخاره می کنم) و بر تو توکّل می کنم، پس تو نیز از کتاب خود، آن چه در نهان غیب تو پنهان است، به من نشان بده.)

سپس قرآن را بگشایید و سطر اول سمت راست را بخوانید . در استخاره با قرآن...

(مشاهده کامل پاسخ)

علت بزرگ شدن پروستات تاکنون مشخص نشده ولی دلیل مبتلا شدن به پروستات در آن دخیل هستند:

✳ سابقه فامیلی

✳ چاقی

✳ بیماری دیابت

✳ عدم... (مشاهده کامل پاسخ)


کاغذ را از چوب درختان درست می‏کنند. چوب را از پوسته جدا می‏کنند و آن را با مواد شیمیایی می‏پزند تا به صورت خمیر در بیاید. خمیر را شستشو می‏‏دهند تا مواد شیمیایی آن از بین برود. خمیر چوب را با آب مخلوط می‏کنند تا خمیر صاف و یک دست شود. بعد خمیر را در داخل ماشین تصفیه کننده می‏ریزند.در این ماشین‏ الیاف‏‏ها به طور یک نواخت صاف و مرتب می‏شوند. و آب خمیر از طریق یک صفحه خارج می‏شود. صفحه بر اثر ارتعاش می‏لرزد و صفحات کاغذ را صاف و یک نواخت می‏کند مرحله‏ی آخر خشک کردن کاغذ است که به وسیله‏ی چند...

(مشاهده کامل پاسخ)