برای ورود به این حرفه ابتدا باید دانش‌آموزان در شاخه‌ی علوم انسانی تحصیل کنن  و در آزمون کنکور انسانی شرکت کنن و در انتخاب رشته‌ی خود، رشته‌ی ارتباطات و علوم اجتماعی را انتخاب کنن . این رشته در مقطع کارشناسی دارای سه گرایش پژوهش در رسانه، روابط عمومی و روزنامه‌نگاریه.
افرادی که می‌خوان وارد شغل خبرنگاری بشن باید گرایش سوم را انتخاب کنن . علاوه بر تحصیلات دانشگاهی افراد می‌تونن با گذراندن دوره‌های خبرنگاری در مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های خصوصی و یا تحصیل در دانشکده‌های خبر، وارد شغل خبرنگاری...

(مشاهده کامل پاسخ)

1-کاهش وزن

2-مناسب برای دستگاه گوارشی

3-درمان هپاتیت

4-جلوگیری از پوکی استخوان

5-برای سلامت قلب

6-از پیری پوست جلوگیری می کنه.

7-ملین است.

8- سرشار از انرژیه. 

9-به هضم غذا کمک می... (مشاهده کامل پاسخ)


1)وقتی می دونن کار اشتباهی کردن برای آنکه تنبیه نشن دروغ می گن.
2) برای بدست آوردن چیزی که می خوان.
3) بچه هایی که نسبت به خانواده و دوستان خود وفا دارن برای آنکه از دیگران دفاع کنن و یا آنان رادچار مشکل نکنن دروغ می گن.
4) با تحت تأثیر قرار دادن دیگران ، زندگی و تجارب آنها دچار هیجان بیشتری می شه .
5) برای آنکه اعتماد به نفسشان بیشتر بشه می خوان خود را بهتر از آنچه که هستن نشون بدن
..
6) دروغ شنیدن از والدین حتی دروغ مصلحت آمیز روی آنان تآثیر می... (مشاهده کامل پاسخ)


راهکارهای مراقبت از حریم خصوصی خانواده در فضای مجازی عبارتند از

1- تعیین محدودیت دسترسی دیگران

2-بررسی دلایل و تعیین اهداف حضور در شبکه‌های... (مشاهده کامل پاسخ)

1- شریک بودن در عین استقلال را یاد بگیرین.

2- در مورد اهداف مشترک با یکدیگر صحبت کنین.

3- تفاوت دیدگاه‌ها را... (مشاهده کامل پاسخ)


افرادی که به بلوغ فکری رسیده باشن ، هرگز سعی نمی کنن  تا اشتباهات خود را از دیگران مخفی کرده یا به توجیه فعالیت هایشان بپردازن. آن ها از شکست ها و اشتباهات خود درس گرفته و برای موفقیت های آتی خود از آن ها بهره می... (مشاهده کامل پاسخ)


فرمت مقالات جدیدی در نیچر از هفته پیش در Nature ۸۶بوجود آمده است. فرمت جدید به نام Matters Arising در مجلۀ نیچر چاپ می‌شن.این مقالات به نوعی post publication review هستن و نظرات علمی محققین در مورد مقالات خود مجله نیچر هستن. به نویسندگان مقاله مورد سوال نیز وقت داده می‌شه تا به سوالات پاسخ بدن و سپس سوال و جواب با هم منتشر می‌شن و به مقاله اصلی هم لینک می‌شن.... (مشاهده کامل پاسخ)

یکی از بهترین راه‌های ترک شیشه، روش درمانی ماتریکس است.در الگوی درمانی ماتریکس، برای درمان اعتیاد جلسات آموزشی برای خانواده معتادان در نظر گرفته شده تا اون‌ها آگاهی و دانش لازم در مورد این بیماری و نحوه رفتار صحیح با فرد معتاد را بعد از درمان بیاموزن. حمایت اجتماعی و آموزش پیشگیری از لغزش هم جزئی از برنامه جلسات این... (مشاهده کامل پاسخ)