محسن زاهدی


سازمان‌های مردم‌نهاد یا سازمان عمومی غیردولتی یا سَمَن یا اِن‌جی‌اُ یا انجیو (به انگلیسی: Non governmental Organization و به‌اختصار: NGO) در کلی‌ترین معنای خود، به سازمانی اشاره می‌کنه که مستقیماً بخشی از ساختار دولت محسوب نمیشه اما نقش بسیار مهمی به‌عنوان واسطه بین فردْ فردِ مردم و قوای حاکم و حتی خود جامعه ایفا میکنه.

بسیاری از سازمان‌های مردم‌نهاد، غیرانتفاعی و مستقل از دولت هستن و بودجهٔ این سازمان‌ها از راه کمک‌های مردمی و در مواردی نیز با کمکِ سازمان‌های دولتی، دولت یا ترکیبی از این...

(مشاهده کامل پاسخ)


1. تسلیم خواسته های او نشین 

لازمه مرزهایی تعیین کنین و به همسرتون نشون بدین که شما مانند مادرش رفتار نخواهید کرد. او میتونه در کنار مادرش مانند پسربچه ای وابسته رفتار کنه، اما زمانی که در کنار شماست باید مانند مردی رفتار کنه که میتونه از خودش و شما مراقبت کنه

 همسر شما اگه به بلوغ عاطفی رسیده باشه، می‌تونه در عین حال که یک پسر خوب و مهربانه و به مادرش توجه می‌کنه، برای شما هم چیزی کم نذاره و احساس منفی در شما ایجاد نکنه. (البته اگه زیاده‌خواه نباشین و بپذیرین که توجه او به مادرش منافاتی با...

(مشاهده کامل پاسخ)


اغلب بر این باور هستن که زایمان سزارین نام خود را از امپراتور روم باستان "ژولیوس سزار" گرفته، زیرا او اولین کسی بود که به شیوه ی غیرطبیعی به دنیا اومد و وقتی مادرش از دنیا رفت، طبیبان مجبور شدن تا با شکافتن و برش شکم مادرش اونو به دنیا اورده و نجات... (مشاهده کامل پاسخ)


 فیفا  اعلام کرده ملاک تعیین آقای گل فوتسال جهان، تعداد گل های به ثمر رسیده در جام های جهانی است. (فالکائو با ۴۸ گل در جام جهانی صدرنشین... (مشاهده کامل پاسخ)

بله 

زیرا مادۀ 14 قانون موجر و مستأجر اینگونه است « در مورد محل کسب و پیشه و تجارت هرگاه مورد اجاره برای شغل معینی اجاره داده شده و مستأجر بدون رضای موجر شغل خود را تغییر دهد… موجر می¬تواند حسب مورد صدور حکم فسخ یا تخلیه را از دادگاه درخواست کند… مگر اینکه شغل جدید عرفا مشابه شغل سابق... (مشاهده کامل پاسخ)


 در قانون مدنی گفته شده هر چیزی رو که مالیت داشته و قابل تملک نیز باشه، می‌توان مهر قرار داد و به همین دلیل تعیین بیت کوین به عنوان مهریه مشکلی نداره.

 همچنین شرع انتخاب بیت کوین رو ممنوع نکرده و می‌توان به عنوان مهریه انتخاب... (مشاهده کامل پاسخ)