محسن زاهدی


خاستگاه درسته زیرا   «خاستگاه» به معنی «منشاء یا جایی که چیزی از آن بر می‌خیزد یا در آن پدید می‌آید» است، از بن ماضی فعل «خاستن» + پسوند «گاه» ساخته می‌شود و ارتباطی به فعل «خواستن»... (مشاهده کامل پاسخ)


 اگر منظور آسوده خاطر بودن و اطمینان است مطمئن درست است.


مطمئن

فرهنگ فارسی معین

(مُ مَ ئِ) [ ع . ] (ص .) ایمن ، آسوده .


مطمئن

لغت‌نامه دهخدا

مطمئن .[ م ُ م َ ءِ / م ُ م َ ءِن ن ] (ع ص ) مأخوذ از تازی ، آرام و آسوده و راحت و راضی و خشنود و محفوظ و امن . (ناظم الاطباء). ایمن . خاطرجمع. استوار. بی گمان . (یادداشت به خط مرحوم دهخدا). و رجوع به ماده ٔ قبل شود.- مطمئن خاطر ؛ آسوده خاطر : بدین ...


مطمئن

لغت‌نامه دهخدا

مطمئن . [ م ُ م َ ءِن ن ] (ع ص ) آرامنده . (منتهی الارب ) (ناظم الاطباء). ساکن . (اقرب...

(مشاهده کامل پاسخ)

Drail یا دریل یعنی سوراخ کردن

املاء و تلفظ صحیح دریل است ولی به اشتباه در صحبت های روزمره به آن دلر گفته می... (مشاهده کامل پاسخ)


تا کنون هیچ گونه عوارض جانبی از مصرف این دارو گزارش نشده است.


(مشاهده کامل پاسخ)

کلمه "حاضر" شکل صحیح این کلمه هست . زیرا حاضر از کلمه حضور است.

(مشاهده کامل پاسخ)

دلایل زیادی می‌تونه وجود داشته باشه برای بی‌خوابی و یا بدخوابی کودکان، مثل مناسب نبودن فضای خواب، اضطراب جدایی از والدین، سندرم انسداد تنفسی، کابوس شبانه، عادت دادن کودک به ابزار خواب، خسته نبودن کودک و... این اختلال در خواب ممکنه برای کودکان در هر سنی پیش بیاد.

دلایلی که روی خواب کودک تاثیرگذارند:

مناسب نبودن فضای خواب:

فضای اتاق خواب کودک باید تاریک باشه و تنها یک چراغ خواب ملایم روشن کنین. سعی کنین سر و صدای محیط رو در هنگام خوابیدن کودکتون به حداقل برسونین. لباس راحت و سبکی هم تن...

(مشاهده کامل پاسخ)زیرا بغل کردن  تولید سروتونین را در مغز افزایش داده و از این طریق باعث افزایش شور و نشاط کودک می‌شود.

 سروتونین باعث بالا رفتن عزت نفس نیز می‌شود، وقتی کودک گریه یا بیقراری  می‌کند؛ میزان سروتونین در بدنش پایین می‌آید، بغل کردن باعث می‌شود مغز سروتونین و اندوروفین در رگ‌ها ترشح کند و از این طریق لذت و شادی را در کودک ایجاد و علت بیقراری و گریه برطرف... (مشاهده کامل پاسخ)


برای کاهش وزن و لاغری خاکشیر را ناشتا میل کنید.

آب ولرم :یک لیوان

خاکشیر :2 قاشق

 با یکدیگر ترکیب کرده و به صورت روزانه در هر صبح ، ناشتا میل کنید تا پس از یک ماه تاثیر آن را در کاهش وزن و چربی سوزی مشاهده کنید... (مشاهده کامل پاسخ)


عهد و پیمان و میثاق با امام زمان  عجل الله تعالی فرجه از مضامین این دعاست. که مهمترین علت خواندن این دعا محسوب میشود قرائت صبحگاهی این دعا موجب می شود که فراموش نکنیم پیش از هر کس با امام خود عهد بستیم و اولویت عهد با امام را بر همه پیمانها حفظ کنیم چرا که «رسم عاشق نیست با یک دل دو دلبر داشتن / یا ز جانان یا ز جان باید دل برداشتن»

از حضرت صادق (ع ) نقل شده كه هر كس چهل صباح دعای ((عهد)) را بخواند از یاوران حضرت مهدی محسوب می... (مشاهده کامل پاسخ)