amirhossein400


 اجتناب از پوشیدن کفش تنگ

پوشیدن جوراب

به میزان کافی آب بنوشید

 اسپری خوشبو کننده به پاهایتان بزنید

کاهش دادن سطح استرس

 از کفش‌های کاملا باز استفاده کنید

 از پودر‌های خاص استفاده کنید (پودر‌های ضدتعریقی در بازار وجود دارد که فاقد تالک (یک کانی منیزیم دار)... (مشاهده کامل پاسخ)


معمول‌ترین دلایل سردردهای تابستانی شامل موارد زیر می‌شوند:

دهیدراته شدن بدن: بدن می‌تواند در هوای گرم به سرعت آب از دست بدهد که در موارد شدید می‌تواند باعث شود مغز دچار کم‌آبی شده و جمع شود. تعجبی ندارد که این اتفاق با درد شدیدی همراه است!

 آلودگی محیط: با گرم شدن هوا، مواد شیمیایی و آلاینده‌هایی که در هوا هستند، مقدار قابل توجهی گاز ازون تولید می‌کنند که خیلی از افراد به آن فوق‌العاده حساس‌اند.

.رطوبت بالا و تغییر شرایط آب و هوایی: هرچند هنوز کاملاً مشخص نیست اما تئوری که در حال حاضر...

(مشاهده کامل پاسخ)

برای آنتن دهی بهتر:

سیستم عامل گوشی رو آپدیت کنید

قطع کردن سرویس‌های غیر ضروری

تغییر Network Mode

استفاده از حالت هواپیما

 ریست کردن شبکه گوشی

انتخاب دستی شبکه

به بالاترین طبقه ساختمان بروید

به پنجره نزدیک شوید

بیرون بروید

و در نهایت استفاده از تماس اینترنتی با وای... (مشاهده کامل پاسخ)


صلح عمری یکی از قرارداد‌هایی است که افراد بیشتر برای تعیین تکلیف اموالشان بعد از مرگ از آن استفاده می‌کنند؛ تفاوت صلح عمری با وصیت و ارث در این است که در موضوع وصیت و ارث محدودیت وجود دارد، به طور مثال اشخاص نمی‌توانند بیش از یک سوم اموال خود را به عنوان وصیت قرار دهند. همچنین در خصوص ارث محدودیت‌های قانونی وجود دارد که افراد نمی‌توانند بر خلاف آن عمل کنند به طور مثال ارث پسر دو برابر دختر است و یا ارث زن در صورتی که همسر خود دارای فرزند باشد یک هشتم و اگر فاقد فرزند باشد یک چهارم است. در...

(مشاهده کامل پاسخ)

سندروم سیندرلا مجموعه ای از علائم و نشانه های رفتاری است که اغلب در دختران جوان دیده میشود و در آن فرد مبتلا به سندروم هیچگاه طعم مسئولیت پذیری و استقلال را نخواهد چشید و همواره برای تجربه ی شادی و خوشبختی، چشم به راه دیگریست. ریشه سندروم سیندرلا را میتوان کودکی هر فرد دانست؛ نقش پررنگ والدین را هرگز نمیتوان در این سندروم ندید گرفت؛ کودکی که از ابتدای کشف اطرافش دریافته که برای تائید شدن، دوست داشته شدن و حفاظت شدن باید طبق میل دیگران زندگی کند و فقط در آن صورت جایزه میگیرد، به مرور بزرگتر...

(مشاهده کامل پاسخ)

چون ماهیچه‌ها یک مکان عالی برای واکسیناسیون هستند.بافت عضلانی، حاوی سلول‌های ایمنی مهمی است. این سلول‌های ایمنی، آنتی ژنی را که یک قطعه کوچک از ویروس یا باکتری مُرده در واکسن است، تشخیص داده و پاسخ ایمنی را تحریک... (مشاهده کامل پاسخ)


تشنگی

دهان خشک یا چسبناک

ادرار بیش از حد

پوست زرد تیره رنگ

پوست خشک

سردرد

گرفتگی عضلات

علائم کم آبی شدید بدن شامل موارد زیر است:

ادرار نکردن یا ادرار زرد خیلی تیره

پوست بسیار خشک

احساس سرگیجه داشتن

ضربان سریع قلب

تنفس سریع و پی در پی

چشم های گود رفته

خواب آلودگی، کمبود انرژی، گیجی یا تحریک پذیری

غش کردن

علائم مربوط به نوزادان و کودکان می تواند متفاوت از بزرگسالان باشد:

خشکی دهان و زبان

گریه بدون اشک

خشکی پوشک به مدت 3 ساعت

چشمان و گونه های گود افتاده و لک های نرم در بالای...

(مشاهده کامل پاسخ)

یک عفونت قارچی نادر، خطرناک و مهاجم است که بینی، چشم، ریه و گاهی مغز را درگیر می‌کند. علائم این بیماری حدود ۱۲ تا ۱۸ روز پس از بهبودی از کرونا هندی ظاهر می‌شود که درصد مرگ مبتلایان، ۵۰ درصد است و چشم برخی بهبودیافتگان به ناچار تخلیه... (مشاهده کامل پاسخ)

پیش بینی شده که امروز یعنی هجدهم اردیبهشت ماه به زمین برخورد می کنه متاسفانه امیدوارم فقط تو اقیانوس... (مشاهده کامل پاسخ)