دریافر

خانم معلم کلاس اول بودن که البته الان اسمشون خاطرم نیست. ایشون باعث میشدن بچه ها به درس و مدرسه علاقه مند... (مشاهده کامل پاسخ)

همشون اینطوری نیستن ولی به نظرم اگر کسی اینطوریه از علت هاش میشه به مشغله کاری، نداشتن برنامه ریزی و البته تموم نشدن برنامه های دیگه در زمان مقرر اشاره... (مشاهده کامل پاسخ)

اینکه چقدر تاثیر میگذارن ممکنه در نمونه های مختلف، تفاوت داشته باشه ولی یک نمونه ای رو شخصا میدیدم که در یک اتاقی قرار دادن، هیچ نتیجه قابل درک و محسوسی از تصفیه شدن هوا... (مشاهده کامل پاسخ)


طول دوره بیماری از زمان بروز علائم تا ۱۴ روز ادامه داره و طی این مدت بیماری واگیر داره و فرد بیمار باید در قرنطینه بمونه. بعد از گذشت ۱۴ روز میشه برای اطمینان از اتمام دوره انتقال بیماری مجددا تست کرونا انجام داد. بنابراین بهترین زمان برای انجام تست مجدد کرونا حداقل ۲ هفته بعد از شروع علائمه. هرچند ممکنه در این زمان نیز تست فرد مثبت باشه. بعد از گذشت ۲ هفته معمولا علائم کلینیکال بیماری فروکش میکنه، با این حال ممکنه ویروس همچنان در بدن فرد وجود داشته... (مشاهده کامل پاسخ)


به نظرم فقط بخشی از خصوصیات شخصیتی افراد ژنتیکیه و فکر میکنم بیشترین تاثیرپذیری شخصیت افراد از آموزش های اکتسابی هست که به مرور زمان باهاشون ارتباط میگیره و شخصیتش رو شکل... (مشاهده کامل پاسخ)


آش اوماچ به علت وجود پروتئین و منگنز انرژی بدن رو افزایش میده. این آش درد‌های ناشی از روماتیسم مفصلی رو تسکین میده و به بهبود حالت انعطاف‌پذیری رباط‌ها، مفاصل و رگ‌های خونی کمک شایانی میکنه و هچنین آش اوماج به علت داشتن ویتامین بروز پوکی‌استخوان در افراد جلوگیری... (مشاهده کامل پاسخ)

میوه ها و خوراکی های دارای ویتامین ث برای ایجاد مقاومت در برابر عفونت، افزایش جذب کلسیم، منگنز و آهن در بدن حیاتیه. این ویتامین در سبزیجات و میوه‌هایی مثل جعفری، بروکلی، فلفل سبز، توت فرنگی، پرتقال، طالبی، کیوی، آب لیمو، گل کلم، کلم پیچ وجود داره.

انواع مرکبات شامل پرتقال، لیموشیرین، لیموترش و گریپ فروت هم مفیدن. نوشیدن آب و مایعات به‌ میزان کافی هم میتونه سیستم دفاعی بدن را تقویت کنه چرا که آب و مایعات مواد سمی را از بدن دفع و خارج میکنن و به تقویت عملکرد سلول‌ها کمک... (مشاهده کامل پاسخ)