عطر را سمت‌های نبض دار و گرم بدنتان بزنین. قسمت‌های مهم شامل مچ دست، روی گردن، آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.

قبل از عطر زدن، حمام کنید. پوست اگر مرطوب باشد عطر بیشتری جذب می‌کند. پس اگر شب حمام می‌کنید بدانید که اگر عطر بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. چون صبح، پوست تان خشک... (مشاهده کامل پاسخ)


برای حل این مشکل می‌تونید از اسپری‌های مخصوص این کار استفاده کنید که به نام Shoe Grip Adhesive Spray هستند که هم از لیز خوردن جلوگیری می‌کنن هم صدا رو کمتر... (مشاهده کامل پاسخ)چرک و چربی‌های ایجاد شده روی چرم را می‌توان با  محلول  (آب، شامپو بچه، سرکه) با استفاده از یک پارچه نرم نم‌دار پاک کرد. دقت کنید که هنگام تمیز کردن چرم از آب بسیار کمی استفاده کنید. رطوبت بیش از حد موجب آسیب رساندن به چرم می... (مشاهده کامل پاسخ)موضوعی که به صورت قطعی در مورد  جهش ویروس می‌توان گفت این است که تغییرات اخیر سبب افزایش میزان سرایت‌پذیری ویروس شده است. بر اساس آمارهایی که اعلام می‌شود سرایت‌پذیری ویروس حتی تا ۷۰ درصد افزایش یافته... (مشاهده کامل پاسخ)


1-خودتان الگوی مناسبی از کنترل خشم باشین.

2-نسبت به سایر محرک‌های خشم آگاه باشین.

3-قانون بگذارید و پاداش در نظر بگیرین.

4-در‌های مذاکره را باز بگذارین.

5-سعی کنید خودتان را جای فرزند نوجوان‌تان بگذارین.

6-به رفتار بد فرزندتان بی‌اعتنایی کنین.

7-حس شوخ طبعی‌تان را حفظ... (مشاهده کامل پاسخ)


مواد لازم برای تهیه شله زرد

برنج 1 پیمانه

آب 6 پیمانه

شکر 2 پیمانه

خلال بادام 1/4 پیمانه

کره 50 گرم

 زعفران آسیاب شده و دم شده نصف استکان

گلاب 1/2 پیمانه

هل ساییده 1/4 قاشق چایخوری

دارچین و خلال پسته و بادام به مقدار دلخواه


ابتدا برنج ایرانی و خوش عطر و شکسته را از ۳ الی ۴ ساعت قبل از پخت پاک می کنیم و در ظرفی پر از آب می ریزیم تا خیس بخورد.بعد برنج را چندین مرتبه می شویییم و در قابلمه مورد نظر برای پخت شله زرد می ریزیم و پنج برابر آب روی آن می ریزیم.

در این مرحله قابلمه را روی حرارت...

(مشاهده کامل پاسخ)

مکیدن انگشت در سنین نوپایی و مکیدن انگشت در کودکان می تونه دلایل مختلف داشته باشه. خستگی، ترس، کسل یا کلافه بودن، و بیماری می تونه علت انگشت خوردن کودک سه ساله یا علت انگشت خوردن کودک چهار سال شما باشه. علاوه بر اینها، تلاش برای کنار آمدن با شرایط جدید مانند رفتن به مهد یا مراقبت توسط پرستار می تونه کودک را وادار به مکیدن انگشت کنه. همچنین، مکیدن انگشت در کودکان می تونه به اونا برای خوابیدن کمک کنه و وقتی نیمه شب از خواب بیدار می شن، با کمک اون دوباره... (مشاهده کامل پاسخ)


مواردی که به‌نظر می‌رسه با بلوغ زودرس ارتباط دارن عبارتند از : 

جنسیت: دختران‌ ۱۰ برابر بیشتر از پسران احتمال دارد دچار بلوغ زودرس مرکزی شوند.

نژاد: محققان دلیل این امر را نمی‌دانند اما به‌نظر می‌رسد به‌طور متوسط دختران آفریقایی-آمریکایی حدود یک سال زودتر از دختران سفیدپوست دچار بلوغ می‌شوند. برخی متخصصان می‌گویند که بلوغ در دخترانِ کمتر از ۶ سالِ آفریقایی-آمریکایی، بلوغ زودرس در نظر گرفته می‌شود.

چاقی: اگرچه برخی از مطالعات نشان می‌دهند که بین چاقی دختران کوچک و افزایش خطر ابتلا به بلوغ...

(مشاهده کامل پاسخ)
باید برای کاهش وزن با پیاده روی سعی کنید، که بیشتر روزهای هفته ۳۰ تا ۹۰ دقیقه را به پیاده روی اختصاص دهید. شما می توانید در بعضی روزها بیشتر از این مقدار پیاده بروید و یا در بعضی روزها کمتر، اما نکته مهم این است که زمان کلی پیاده روی شما باید در طول هفته، حداقل ۱۵۰ دقیقه یا به عبارتی ۲ ساعت و نیم باشد.شما باید به اندازه کافی سریع پیاده روی کنید تا جایی که احساس کنید در حال انجام فعالیتی با شدت متوسط بوده و از ۶۰ تا ۷۰ درصد ظرفیت توانایی قلب تان نیز استفاده می کنید. شما باید حین انجام پیاده...

(مشاهده کامل پاسخ)