اولین ویزیت ارتودنسی کودک باید تا سن ۶ سالگی انجام بشه . درمان های زودهنگام و پیشگیری نقش تعیین کننده ای در زیبایی و سلامت دهان و دندان کودکان خواهد داشت.عوامل بسیار زیادی وجود دارند  که می‌تونن بر هزینه ارتودنسی دندان تأثیر داشته باشن و هزینه به وضعیت دندان‌های شما بستگی... (مشاهده کامل پاسخ)

 غلات کامل دانه‌هایی هستن  که سبوس و جوانه آنها جدا نشده مانند: آرد سبوس دار، نان سنگک، بلغورگندم، بلغور جو دو سر،بلغور ذرت کامل، برنج قهوه‌ای... (مشاهده کامل پاسخ)

1-خواب به ثبت دقیق خاطرات کمک می کنه.

2-خواب به درک بهتری از مسائل کمک می کنه.

3-خلاقیت نیاز به خواب داره.

4-سلامت بدنی و عمر... (مشاهده کامل پاسخ)

1-اگر در منزل پله دارید بسیار عالی است چون می توانید ورزش هایی مثل تقویت و لاغر کردن پاها را انجام دهید .

2-می توانید از صندلی داخل آشپزخانه استفاده کنید ، با کمک صندلی مقاومت لگن را بالا ببرید به جای قرار دادن پاها روی زمین آنرا کنار صندلی قرار دهید..

3-کتاب را با دستانتان بردارید و دستتان را موازی روبروی سینه بگیرید بعد دست ها را بالا ببرید و به حالت اولیه برگردانید.

4-می توانید از کیف بزرگی که پر از لباس های زمستانی در فصل تابستان است یا برعکس استفاده کنید مطمئنا همچین چیزی در کمد دارید که...

(مشاهده کامل پاسخ)


 Pass the car  سبقت بگیر
Push the gas  گاز بده
Make a U-turn دور بزن
Speed-up    تند برو
Slow down  آهسته برو
Go straight  مستقیم برو
Make a right بپیچ به راست
Make a left  بپیچ به چپ
Back it up   برو عقب
Hit the brakes   بزن رو... (مشاهده کامل پاسخ)


اسپانیا و ایتالیا بیشترین آسیب‌های اقتصادی را بر اثر این بیماری همه‌گیر متحمل شد. این دو کشور به میزان قابل توجهی به صنعت گردشگری وابسته هستن که فعلا متوقف شده و بعیده به زودی روند تجاری معمول خود را از سر بگیرن... (مشاهده کامل پاسخ)

 باید هنگام ورود گیاه به خانه، گلدان آن شسته بشه و برگ‌ها نیز با اسپری آب و پارچه تمیز... (مشاهده کامل پاسخ)


هرکس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی به وسیله نامه یا شکواییه یا مراسلات یا عرایض یا گزارش یا توزیع هرگونه اوراق چاپی یا خطی یا امضاء یا بدون امضاء اکاذیبی را اظهار نماید یا با همان مقاصد اعمالی را برخلاف حقیقت یا راساً یا به عنوان نقل قول به شخص حقیقی یا حقوقی یا مقامات رسمی تصریحاً یا تلویحاً نسبت دهد اعم از اینکه از طریق مزبور به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به غیر وارد شود یا نه علاوه بر اعاده حیثیت در صورت امکان، باید به حبس از دو ماه تا دو سال و یا شلاق تا...

(مشاهده کامل پاسخ)