رامین بابایی

برنامه نویس


اصطلاح دارایی مصنوعی (synthetic asset) به ترکیبی از دارایی‌ها اشاره می‌کند که ارزشی مشابه به دارایی‌های دیگر دارند. به طور سنتی، دارایی های مصنوعی، اوراق مشتقه مختلفی مانند معاملات آپشن‌ بیت کوین یا قراردادهای آتی را ترکیب می‌کنند تا یک دارایی اساسی مانند سهام، اوراق قرضه، کالاها، شاخص‌ها، ارزها یا نرخ بهره را شبیه‌سازی... (مشاهده کامل پاسخ)


۱) خواب کافی ۲) ورزش منظم ۳) ترک سیگار و الکل ۴) کاهش استرس ۵) شستشوی دست‌ها ۶) خندیدن ۷) روابط اجتماعی ۸) خوش بینی ۹) مصرف غذا‌های سالم به جای غذا‌های کم ارزش و با کیفیت پایین، مانند: پیتزا، هات داگ و چیپس، وعده‌های غذایی سالم و با کیفیت تغذیه‌ای بالا شامل: ماهی، غلات کامل، میوه‌ها و سبزی ها، آجیل توصیه می‌شود ۱۰) میوه‌ها شامل مرکبات، بروکلی، اسفناج و سیر از جمله تقویت کننده‌های سیستم ایمنی... (مشاهده کامل پاسخ)


گرد آمدن و انباشته شدن رسوبات ناشی از املاح موجود در آب دریاها و یا انواع آب رودخانه‌ها و آب‌های معدنی، سبب پدید آمدن این نوع از سنگ‌های رسوبی یعنی سنگ های تراورتن شده‌اند که اغلب آن‌ها را در رنگ‌های سفید یا توسی مشاهده می‌کنیم. ساختار سنگ تراورتن لایه لایه است، لایه‌هایی که به صورت خطی و افقی روی هم قرار گرفته‌اند. این سنگ مقاومت و طول عمر زیادی داشته و در صنایع ساخت مصالح ساختمانی کاربرد... (مشاهده کامل پاسخ)


طبق نظر اسلام و مذهب تشیع دخترى که به حد بلوغ رسیده و رشیده است، درصورتی‌که بخواهد شوهر کند، چنانچه باکره باشد باید از پدر یا جد پدرى خود اجازه بگیرد و اگر پدر و جد پدرى غایب باشند یا فوت کرده باشند، به‌طوری‌که نشود از آنان اذن گرفت و دختر هم احتیاج به شوهر کردن داشته باشد لازم نیست از پدر و جد پدرى اجازه بگیرد. اگر دختر باکره نباشد درصورتی‌که بکارتش به‌وسیله شوهر کردن از بین رفته باشد، اجازه پدر و جد لازم نیست ولى اگر به‌واسطه زنا از بین‏ رفته باشد، احتیاط مستحب آن است که از پدر خود یا جد...

(مشاهده کامل پاسخ)

- اگر از موضوعی عصبانی هستید سعی کنید برای چند ساعتی محل را ترک کرده و بعد از آرام شدن، با همسرتان گفت‌و‌گو کنید.

- اگر خشمتان در حدی است که نمی‌‌توانید رو ‌د‌ر رو با همسرتان صحبت کنید، برایش نامه بنویسید و یا با ارسال پیام در شبکه‌های مجازی دلیل ناراحتی‌تان را برای او توضیح دهید.

- به هیچ عنوان خانواده‌هایتان را در جریان دعوا قرار ندهید چون خانواده‌ها احساسی برخورد کرده و نمی‌توانند عادلانه و بی‌طرفانه نظر بدهند؛ از این گذشته، با این کار راه را برای دخالت اطرافیان در زندگیتان باز کرده و...

(مشاهده کامل پاسخ)
خارش

خارش پوست یکی از جدیدترین علائم ابتلا به ویروس کرونا است. تحقیقات اخیر ثابت کرده اگر فردی خارش مداوم را در بدن خود احساس کرد باید به سرعت تست کرونا بدهد. خارش پوست تا دیروز یکی از علائم پنهان کرونا شمرده می شد اما در حال حاضر خطری جدی محسوب می... (مشاهده کامل پاسخ)


برنامه اینستاگرام را اجرا و به بخش پروفایل خود بروید.

آیکون سه نقطه را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید تا منوی تنظیمات اینستاگرام نمایان شود.

در بخش SETTINGS گزینه Comments را انتخاب کنید.

گزینه Hide Inappropriate Comments را فعال کنید.

کلمات و عباراتی که تمایل دارید فیلتر شوند را در بخش Custom Keywords وارد کنید. می‌توانید با استفاده از “کاما” هر عبارت یا کلمه را از کلمه دیگر جدا کنید. 

در نهایت آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.

به این صورت قابلیت...

(مشاهده کامل پاسخ)

احساسات شدید را تجربه می‌کنید، قند خون شما پایین است، به میزان کافی استراحت نمی‌کنید، کافئین بیش از حد مصرف می‌کنید، می‌تواند یک عارضه جانبی مصرف دارو باشد، غده تیروئید شما ممکن است با مشکل مواجه شده باشد، در اثر اختلال روانی مانند افسردگی، یا اختلال استرس پس از سانحه، ممکن است به یک اختلال حرکتی مبتلا باشید، ممکن است به بیماری پارکینسون یا ام‌اس مبتلا... (مشاهده کامل پاسخ)


سیر تازه دارای کامل‌ترین اثرات دارویی است، ولی با پخته شدن و یا حرارت دادن آن این خواص کاهش می‌یابد، چرا که مواد اصلی آن خیلی زود تبخیر می‌شوند و همان موادی هستند که بوی سیر را ایجاد می‌کنند. اثرات سیر ترشی نزدیک به سیر تازه است و اثر آن از سیر پخته به مراتب قوی‌تر... (مشاهده کامل پاسخ)