رضا بهرامی

فوق لیسانس اقتصاد

خدایا جز تو پناهی ندارم

عوامل بروز استرس در کودکان عبارتست از: مرگ یا بیماری اعضای خانواده، سو استفاده فیزیکی، هیجانی و جنسی، بی توجهی جسمی یا احساسی، بیماری روانی والدین، اعتیاد در والدین، طلاق و جدایی والدین، خشونت‌های خانگی، وجود مشکلات مالی در خانواده، استرس ناشی از مدرسه و نقل مکان و جابه... (مشاهده کامل پاسخ)


بله. زمانیکه ما در تماس‌های تصویری اتصال دوربین خود را از دست می‌دهیم و ارتباط ما با دیگر اعضا قطع می‌شود؛ ولی برای آنها همچنان اکانت ما فعال است. در این صورت تماس تصویری ما هک شده‌ است. چند راه جلوگیری از هک تماس‌های تصویری:

 ۱. قبل از جلسات آنلاین تنظیمات اتاق انتظار خود را فعال کنید

۲. حواستان به پشت سرتان باشد . گاهی اوقات در جایی می‌نشینید که اطلاعات خصوصی و محرمانه شما فاش می‌شود. 

۳. پسورد تماس تصویری خود را به کسی ندهید

۴. اطلاعات و محتوای تماس تصویری خود را در فضای مجازی به اشتراک...

(مشاهده کامل پاسخ)
فطریه

 احتیاط واجب آن است که اگر در محل زندگی خود شما مستحق وجود دارد همانجا پرداخت کنید و در جای دیگری پرداخت نکنید ولی اگر مردم کشور خودتان بی نیاز باشند بله... (مشاهده کامل پاسخ)


در قرآن آیاتی وجود دارد که به گفته شیعه و اهل سنت جز بر علی‌ علیه‌السلام و ائمه‌ معصومین، بر هیچ‌کس دیگری قابل انطباق نیست‌، مثل‌: آیه ولایت (مائده‌، 55)، آیه مباهله (آل‌عمران‌، 61) و ... ولی به خاطر مصالحی نام ائمه‌ به‌ صراحت در قرآن نیامده است‌. اولا یکی از دلایل نیامدن نام ائمه در قرآن این است که‌، در قرآن تنها کلیات مسائل آمده و تبیین جزئیات آن به پیامبر واگذار شده است‌. دوما محفوظ بودن قرآن از تحریف، ناشی از تدابیر الهی است که یکی از آن همین است که در قرآن نام امامان را نیاورده این‌ یکی...

(مشاهده کامل پاسخ)

بله مطالعات اخیر نشان می‌دهد که بعد از بیماری عملکرد برخی قسمت‌های بدن مثل ریه، به حالت عادی برنگشته‌اند. بعضی تحیقات هم می‌گویند در ۱۲ درصد بهبود یافتگان از کرونا نارسایی قلبی مشاهده شده است. با ضعیف‌تر شدن عملکرد ریه و کاهش سطح اکسیژن خون، فشار بیشتری به قلب می‌آید و این فشار می‌تواند اثرات بلندمدتی بر عملکرد قلب بگذارد. این یافته‌ها به سمت تایید این ادعا می‌روند که کووید ۱۹ چیزی بیش از یک بیماری تنفسی است، چراکه می‌تواند بر عملکرد قلب، کبد، مغز، کلیه و سیستم‌های مرتبط با غدد درون‌ریز اثر...

(مشاهده کامل پاسخ)