سعید س

سر سوزن دانشی دارم وزان کمتر هنر ... غیر این اینجا نگویم من ز فضلم بیشتر!


متخصصین توصیه میکنن که بهترین سن آغاز درمان ارتودنسی زمانیه که تمام دندان‌های شیری کودک افتاده باشه و بیشتر دندان‌های دائمیش بجز سومین آسیای بزرگ یا همان دندان عقل درآمده باشه که در حدود 12-11 سالگی... (مشاهده کامل پاسخ)

اپلیکیشن های ایرانی نشان و بلد رو استفاده میکنم. قبلا نرم افزار ویز رو هم استفاده میکردم اما هم دقیق نیست و مسیرهای ایجاد شده جدید در شهر رو نداره و هم اینکه فیلتره.

(مشاهده کامل پاسخ)

برای پیشگیری از پوکی استخوان چند راه توسط متخصصین توصیه شده از جمله مصرف غذاهای حاوی کلسیم مثل ماست، کلم بروکلی، کلم پیچ، ماهی، مکمل ها و ...، مصرف ویتامین دی کافی، انجام ورزش مرتب و کافی مثل دو، طناب زنی و ... و همینطور خودداری از استعمال سیگار و نوشیدن... (مشاهده کامل پاسخ)


چند عدد به رو بشویین و بعد به ها رو 4 برش بزرگ بزنین و بعد درشت رنده کنین. در این مرحله لازمه که رطوبت به های رنده شده هم گرفته بشه. برای این کار به های رنده شده را به مدت 2 روز در یک سینی بزرگ قرار بدین تا رطوبت به ها کم بشه. در ضمن میتونین به ها را روی یک پارچه تمیز قرار بدین تا خشک بشن. 

بعد از این که به ها کاملا خشک شدن، یک تابه نچسب با اندازه مناسب را روی گاز بگذارین تا خوب گرم بشه و بعد به های رنده شده را داخل تابه بریزین و بدون روغن مدام هم بزنین تا خوب تیره رنگ بشن. اگر در این مرحله...

(مشاهده کامل پاسخ)

چون خارج کردن محتویات کنسرو و سپس پختن، جوشاندن یا تفت دادنش کمکی به از بین رفتن بوتولیسمی که ممکنه در کنسرو ایجاد شده باشه نمیکنه. کنسرو دربسته استریله. درصد مخاطره ای که برای بوتولیسم پیش بینی میشه هم بالا نیست ولی برای اینکه این میزان به صفر برسه باید با قوطی در آب جوش جوشانده بشه تا فرآیند استریل کامل بشه.

بوتولیسم از میکروارگانیسم کلوستریدیوم بوتولینوم ایجاد میشه که این میکرو ارگانیسم بی هوازیه و باید آن را در همان شرایط بی هوازی از بین برد. بوتولیسم ممکنه در مواد غذایی کنسرو شده که...

(مشاهده کامل پاسخ)

توصیه بعضی از دندانپزشکان این هست که هر فصل یعنی هر 3 ماه یک بار مسواک عوض بشه تا خود مسواک باعث خرابی دندان ها یا انتشار آلودگی در دهان... (مشاهده کامل پاسخ)

هنوز که نیومده ولی در اخبار گفته شده که احتمالا فرمان خروج از توافق اقلیمی پاریس و فرمان منع مهاجرتی از چند کشور با اکثریت جمعیت مسلمان رو لغو میکنه. موارد دیگری هم شاید اعلام بشه. هرچند که به نظر این کارها جنبه تبلیغاتی... (مشاهده کامل پاسخ)

یک علتش میتونه وجود محدودیت های شخصی، خانوادگی و ... باشه و شاید هم برای حفظ حریم شخصی خودشون هست که از اعلام نام کامل خودداری... (مشاهده کامل پاسخ)

چند راه حل در این مورد گفته شده. یک مورد این هست که تکه های کوچک پوست لیمو را به مدت 12 ساعت در کفش قرار بدین و این کار تا زمانی که بوی بد کفش از بین نرفته تکرار بشه.

یک راه دیگر هم استفاده از جوش شیرینه که کمک میکنه تا رطوبت انباشته شده در کفش جذب بشه و مانع رشد باکتری ها و قارچ ها هم میشه. برای این کار جوش شیرین و روغن اسانس لیمو را با هم مخلوط کنین و مخلوط را درون کفش بریزین و اجازه بدین 8 تا 10 ساعت در کفش باقی بمونه و بعد با استفاده از یک قلمو داخل کفش را خالی... (مشاهده کامل پاسخ)


چند دلیل میتونه داشته باشه. چون تلگرام فیلتر شده، پس یک احتمال این هست که نرم افزار رفع فیلتر یا پروکسی شما متصل نیست. علت دیگه اختلال خود تلگرام و علت بعدی هم میتونه مشکلات مربوط به اتصال و اشتراک اینترنت خود شما باشه. متصل بودن به اینترنت رو بررسی... (مشاهده کامل پاسخ)