sahelaramesh


1. شیشه عینک را با آب و صابون بشویین.

2.چسباندن ماسک دو تیکه با استفاده از نوار چسب دو تیکه در اطراف بینی است که ماسک را سر جای خود نگه می داره.

3.ماسکی که برای صورت شما گشاد باشه، باعث می شه که هوا از لابلای آن بیرون بزنه و به شیشه عینک برسه و باعث بخار گرفتن آن بشه. از ماسک هایی استفاده کنین که کاملاً اندازه صورت شما باشه؛ مخصوصاً باید به کناره های بینی نیز توجه داشته باشین.

4.اگر عینک شما دارای 2 عدد پد بینی باشه، می تونین آن ها را بیرون بیارین تا فریم عینک به طور کامل روی صورت شما بنشینه....

(مشاهده کامل پاسخ)


بهترین درمان کم آبی بدن پیشگیری از آن است؛ با نوشیدن آب و مایعات و خوردن غذا به اندازه کافی آب جذب کنید. تمام آبی که شما در طول روز دریافت می‌کنید (تمام مایعات و غذاها شامل آب، قهوه، شیر، سوپ، آبمیوه و غیره) باید چیزی حدود نیم گالن باشد. وقتی کمبود آب بدن و دهیدراسیون به جایی می‌رسد که علائم عنوان شده را نشان می‌دهد، ممکن است دیگر نتوانید فقط با آب این کمبود را جبران کنید و خوردن آب به تنهایی کافی... (مشاهده کامل پاسخ)


اوج امید بندگان به عفو و بخشش الهی در شب قدر است،  از آنجایی که درهای رحمت خداوند در چنین شب‌هایی گشوده است، بهترین موقعیت جهت طلب عفو و رهایی از آتش جهنم در شب‌های قدر است و این فرصت را باید غنیمت شمرد؛ خواندن دعای جوشن کبیر همراه با صد مرتبه درخواست خلاصی از آتش جهنم از پروردگار، می‌تواند یکی از بهترین دعاها در این شب‌ها... (مشاهده کامل پاسخ)


 در این ماه در تمام مساجد اهل سنت، تلاوت و ختم قرآن و نماز تراویح برگزار می‌شود و به جرات می‌توان گفت که در تمام این ماه شب زنده داری و احیا مرسوم است.در شب‌های احیا و لیله القدر این اعمال بیشتر از دیگر روزها و شب‌های ماه مبارک انجام می‌شود. بعضی از علما و مومنین در دهه آخر ماه رمضان که مصادف با ایام لیله القدر است در مسجد معتکف شده و به راز و نیاز و عبادت مشغول می‌شوند. بانوان نیز همین اعمال را در حوزه‌های علمیه بانوان و یا منازل انجام می‌دهند و صدقه دادن نیز در این ایام رواج فراوانی...

(مشاهده کامل پاسخ)

والدین باید در سن حساس کودک به نوع پوشش خود دقت کنن و بهتره والد غیرهمجنس از ۳-۴ سالگی و والد همجنس از ۵-۶ سالگی در انتخاب لباس هایی که می خوان در حضور فرزندشون بپوشن باید بیشتر دقت... (مشاهده کامل پاسخ)


تکراری بودن ، بیش از 30 کاراکتر بودن ، استفاده از ایموجی و ... به جای اعداد و حروف می توانه در مجموع از علت های تغییر نکردن نام کاربری در اینستاگرام... (مشاهده کامل پاسخ)