معافیت و ممنوعیت اهدای خون به دلیل انجام تاتو دائمی نیست و افراد با سابقه ی انجام تاتو (تتو یا خالکوبی) 12 ماه از اهدای خون منع... (مشاهده کامل پاسخ)


اطلاعیه بزنین در روزنامه و سایت های اینترنتی جذب نیروی متخصص، افراد یا گروه هایی که بتونن کار شما رو انجام بدن با شما ارتباط میگیرن و شما میتونین با بررسی رزومه کاری و نوع عملکردشون در گذشته، یکی از اونها رو انتخاب کنین و کار رو به اونها... (مشاهده کامل پاسخ)


معمولا نام محلات قدیمی تهران برگرفته شده از نام افراد مشهور اون ناحیه یا نام مالک بزرگ اون منطقه بوده. موارد دیگه ای مثل آب و هوا یا خصوصیات منطقه هم در نام گذاری محلات تاثیر داشته. مثلا سید خندان نام ایستگاه اتوبوسی در جاده قدیم شمیران بوده. سیدخندان پیرمردی دانا بوده که پیش گویی های او زبانزد مردم در سی یا چهل سال پیش بوده و دلیل نامگذاری این منطقه هم احترام به این پیرمرد بوده. برای فرمانیه هم گفته شده که در گذشته املاک زمین های این منطقه متعلق به کامران میرزا نایب السلطنه بوده و بعد از...

(مشاهده کامل پاسخ)

با استفاده از مرورگر اینترنت به لینک دیلیت اکانت تلگرام در سایت تلگرام مراجعه کنین. در صفحه مورد نظر باید شماره خود را به همراه کد کشور وارد کنین. در اینجا کد کشور ایران است که باید از 98+ استفاده کنین. برای نمونه شماره خود را به صورت 98910000000+ وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنین. 

حالا در این مرحله کدی به تلگرام شما ارسال میشه که باید برنامه تلگرام را باز کرده و کد مورد نظر را کپی کنین. مجددا به صفحه مرورگر بازگشته و کد را در قسمت Confirmation Code وارد کرده و روی دکمه Sign In کلیک...

(مشاهده کامل پاسخ)

پاوِل والِریویچ دورُف متولد 1984 مهندس نرم افزار و طراح اصلی شبکه اجتماعی تلگرام و یک روس... (مشاهده کامل پاسخ)


شهربازی تهران

شهربازی شاهرود 

شهربازی لاله زاهدان

شهر رویاها اصفهان

سرزمین عجایب در پاساژ الماس شرق مشهد

کلوپ پاندا مشهد... (مشاهده کامل پاسخ)

به طور نمونه مراحل دریافت درگاه پرداخت بانکی از طریق بانک ملت اینطوریه. بقیه بانک ها هم شرایط شون ممکنه متفاوت یا مشابه باشه.

- دریافت کد رهگیری توسط متقاضی بعد از ثبت نام اولیه برروی سایت شرکت به پرداخت ملت http://www.behpardakht.com

- یک روز کاری پس از ثبت نام، توسط کارشناسان شرکت به پرداخت، فرم ثبت نام نهایی برای متقاضی ایمیل میشه

- تکمیل و ارسال فرم نهایی به همراه مدارک مورد نیاز به آدرس ایمیل دریافتی

- اعلام نتیجه بررسی مدارک و فرم‌های ارسالی بعد از گذشت یک روز... (مشاهده کامل پاسخ)

تا حالا نشنیدم که همزمان یک پاوربانک هم بتونه شارژ بشه و هم شارژ رو منتقل کنه. ولی با توجه به رشد تکنولوژی احتمالا میدم یک روزی این خبر هم منتشر... (مشاهده کامل پاسخ)